Erdal Özyağcılar


Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için tam 40 milyon lira harcadı!
Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için tam 40 milyon lira harcadı! Mahsun Kırmızıgül; Engin Hepileri, Eser Yenenler, Erdal Özyağcılar, Erkan Petekkaya ve Biran Damla Yılmaz gibi birçok ünlü ismi kadrosunda buluşturan yeni filmi için bir servet harcadı.
İşte Özcan Deniz ve Haluk Levent'i canlandıracak oyuncular
İşte Özcan Deniz ve Haluk Levent'i canlandıracak oyuncular Mahsun Kırmızıgül’ün müzik dünyasının büyük atak yaptığı 90’lı yıllarına ayna tutacağı “Prestij Meselesi” filmi büyük bir merakla bekleniyor.
Mahsun Kırmızıgül'ün 'Prestij Meselesi' filmine bomba oyuncu!
Mahsun Kırmızıgül'ün 'Prestij Meselesi' filmine bomba oyuncu! Aslıhan Güner Mahsun Kırmızıgül'ün yöneteceği 'Prestij Meselesi' filminde önemli bir role hayat verecek.
Balkan Ninnisi'nin Jovanka'sından çok konuşulacak açıklamalar
Balkan Ninnisi'nin Jovanka'sından çok konuşulacak açıklamalar Merih Öztürk, TRT1'in yaz sezonunda ilgiyle takip edilen Balkan Ninnisi dizisinde Jovanka karakterini oynuyor.
Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmine sürpriz oyuncu
Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmine sürpriz oyuncu Sinema nedeniyle ara verdiği müziğe 16 yıl sonra geri dönen Mahsun Kırmızıgül çok özel bir film çekmeye hazırlanıyor.
'Balkan Ninnisi' dizisine iki yeni oyuncu
'Balkan Ninnisi' dizisine iki yeni oyuncu TRT'nin "Balkan Ninnisi" dizisi 15 yıl sonra efsane proje "Elveda Rumeli"nin köyünde çekim yapıyor.
Ünlü oyuncuları buluşturan filmin çekimleri tamamlandı
Ünlü oyuncuları buluşturan filmin çekimleri tamamlandı Oyuncular Cihangir Ceyhan, Pelin Karahan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı "Güven Bana" filminin çekimleri tamamlandı.