Erdal Özyağcılar


Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar hangi projede buluşacak?
Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar hangi projede buluşacak? Tiyatronun iki ünlü ismi Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar sürpriz bir projede buluşacak.
Erdal Özyağcılar ailesiyle reklam filminde rol alacak
Erdal Özyağcılar ailesiyle reklam filminde rol alacak Erdal Özyağcılar aile boyu milyonluk bir reklam anlaşmasına imza attı.
Özyağcılar çiftinden herkesi şaşırtan haber! Soluğu mahkemede aldılar!
Özyağcılar çiftinden herkesi şaşırtan haber! Soluğu mahkemede aldılar! 1971'de nikah masasına oturan Güzin-Erdal Özyağcılar çifti geçtiğimiz Haziran ayında kutladıkları evlilik yıldönümlerinde "51 yılı geride bıraktık" demişlerdi.
Erdal Özyağcılar'ın "Balkan Ninnisi" serüveni kısa sürdü
Erdal Özyağcılar'ın "Balkan Ninnisi" serüveni kısa sürdü TRT'nin 'Balkan Ninnisi' dizisi 25. bölümde ekrana veda ediyor.
Hande Soral'a kardeşlerinden tam destek
Hande Soral'a kardeşlerinden tam destek Hande Soral'ın rol aldığı "Müstakbel Damat" filmi pandemi nedeniyle 973 gün gecikmeli seyirciyle buluşabildi.
'Müstakbel Damat'ın oyuncuları stüdyoya girdi
'Müstakbel Damat'ın oyuncuları stüdyoya girdi Başrollerini Hande Soral, Erdal Özyağcılar, Ayça Erturan ve Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı "Müstakbel Damat" filmi beyazperde de seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Pelin Karahan: "Küpem olmadan asla"
Pelin Karahan: "Küpem olmadan asla" Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı 'Güven Bana' adlı filmin başrolünde yer alacak olan oyuncu Pelin Karahan, aksesuarına önem verdiğini söyledi.