Erkan Petekkaya


Meryem Uzerli'yi hırsızlık korkusu sardı! Çalacaklar diye ödü kopuyor!
Meryem Uzerli'yi hırsızlık korkusu sardı! Çalacaklar diye ödü kopuyor! Cannes Film Festivali’ne katılan Meryem Uzerli, aşırı kalabalık nedeniyle artan hırsızlık olayları için bir dizi önlem aldı.
Erkan Petekkaya'dan yeni film müjdesi
Erkan Petekkaya'dan yeni film müjdesi Deneyimli oyuncu Erkan Petekkaya "Bana Sor" adlı sinema filminde başrol oynuyor.
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber!
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber! Güzel yıldız Defne Samyeli'nin oyunculuk ve modellik yapan kızı Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber geldi.
Herkes onları çok yakıştırıyordu! Cemre Baysel ve İlhan Şen'den bomba haber
Herkes onları çok yakıştırıyordu! Cemre Baysel ve İlhan Şen'den bomba haber Geçtiğimiz yıllarda televizyona damga vuran "Ramo" dizisinde 'Fatoş' karakterini canlandıran Cemre Baysel ve 'Neco' karakterini canlandıran İlhan Şen dizinin fanatikleri tarafından birbirlerine çok yakıştırılmıştı.
Erkan Petekkaya Cemre Baysel İlhan Şen ve Hande Katipoğlu aynı projede
Erkan Petekkaya Cemre Baysel İlhan Şen ve Hande Katipoğlu aynı projede Apar topar ekrandan kaldırılan "O Kız" dizisinde oyunculuğuyla bir kez daha kendisine hayran bırakan Erkan Petekkaya'nın yeni projesi belli oldu.
O Kız dizisi yayından kaldırılıyor! İzleyiciler efsane kadroyu çok özleyecek
O Kız dizisi yayından kaldırılıyor! İzleyiciler efsane kadroyu çok özleyecek Çarşamba akşamları ekrana gelen "O Kız" dizisi 'Doruk' karakterini canlandıran yakışıklı aktör Ali Öner'in kadroya katılmasıyla izleyici kitlesini artırmıştı. Dizinin 24. bölümde kaldırılacağı haberi geldi...
Erkan Petekkaya'nın eşi yürek yakan acı haberi duyurdu
Erkan Petekkaya'nın eşi yürek yakan acı haberi duyurdu Erkan Petekkaya geçen pazartesi günü eşi Didem Petekkaya’nın Hatay’da göçük altında olan akrabaları için yardım istemişti.