Erkan Petekkaya


Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital peş peşe yeni projeler alıyor. “Akif”, “Hay Sultan”, “Tozkoparan” gibi projelerin yayınlanacağı platforma Bozdağ Film de “İbn-i Sina” dizisini çekecek.
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor Uğur Yücel, Nazan Kesal, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ve Necip Memili aynı dizide buluşacak.
Erkan Petekkaya'ya Cannes Film Festivali'nde şok!
Erkan Petekkaya'ya Cannes Film Festivali'nde şok! Erkan Petekkaya, Cannes Film Festivali’nde bir kapkaççının saldırısına uğradı. Telefonu çalınan Petekkaya, 300 metre kovalayıp yakaladığı hırsızı Fransız polisine teslim etti.
Erkan Petekkaya'dan örnek hareket
Erkan Petekkaya'dan örnek hareket Sevilen aktör Erkan Petekkaya'dan alkışlık hareket...
"Alkolü fazla kaçıran Nurseli İdiz kendisini yalınayak dışarıya attı"
"Alkolü fazla kaçıran Nurseli İdiz kendisini yalınayak dışarıya attı" Seyhan Soylu, ünlü oyuncu Nurseli İdiz ile ilgili geçmişte yaşadığı bir hatırayı anlattı.
Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'ın ses getiren buluşması
Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'ın ses getiren buluşması Yakışıklı müzisyen Sinan Akçıl'ın YouTube için hazırladığı yeni projesi “Sinan Akçıl ve Dostları Akustik” büyük ses getirdi.
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj Erkan Petekkaya, Sinan Akdeniz ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı 'Her Şeye Rağmen' filmi, 20 ülkede aynı anda vizyona girecek.