Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya'nın mutlu günü
Erkan Petekkaya'nın mutlu günü Erkan Petekkaya'nın yeğeni Levent Çatmaz, sevgilisi Seren Kestel ile hayatını birleştirdi. İkilinin nikah şahitliğini üstlenen ünlü oyuncu, gecede mutluluk gözyaşları döktü.
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ı buluşturan projenin detayları belli oldu
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ı buluşturan projenin detayları belli oldu O3 Medya'nın Star için çekeceği kod adlı "Suçlu" olan dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Erkan Petekkaya'nın yeni dizisindeki partneri belli oldu
Erkan Petekkaya'nın yeni dizisindeki partneri belli oldu Erkan Petekkaya geçen aylarda O3 Medya ile yeni dizi anlaşması yapmıştı. Ünlü aktörün yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek olan kod adı Suçlu olan dizide emniyet müdürünü oynayacağı ortaya çıktı.
Erkan Petekkaya yeni dizisinde emniyet amiri oluyor
Erkan Petekkaya yeni dizisinde emniyet amiri oluyor Erkan Petekkaya "Kırmızı Oda"da hayat verdiği 'Delikanlı Sadi' karakterinin ardından bu kez O3 Medya'nın "Suçlu" adlı dizisiyle anlaştı.
Kırmızı Oda dizisinde flaş gelişme
Kırmızı Oda dizisinde flaş gelişme "Kırmızı Oda" ikinci sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizi geçen sezon cuma akşamları seyirciyi ekran başına toplamıştı.
Erkan Petekkaya'nın polisiye hazırlığı
Erkan Petekkaya'nın polisiye hazırlığı Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde hayat verdiği 'Sadi' karakteriyle beğeni toplayan Erkan Petekkaya geçen aylarda O3 Medya ile anlaşmıştı.
Erkan Petekkaya'nın yeni projesinde şaşırtan gelişme
Erkan Petekkaya'nın yeni projesinde şaşırtan gelişme "Kırmızı Oda" dizisindeki performansıyla adından söz ettiren deneyimli aktör Erkan Petekkaya yeni sezon için yeni bir diziye hazırlandığını duyurmuştu.