Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya: "Kalp krizi falan geçirmedim"
Erkan Petekkaya: "Kalp krizi falan geçirmedim" Erkan Petekkaya'nın kalp krizi geçirdiği ve apar topar hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme Gold Film’in TRT Dijital için hazırladığı “Ben Ölmeden Önce” dizisi dün sete çıktı.
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital peş peşe yeni projeler alıyor. “Akif”, “Hay Sultan”, “Tozkoparan” gibi projelerin yayınlanacağı platforma Bozdağ Film de “İbn-i Sina” dizisini çekecek.
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor Uğur Yücel, Nazan Kesal, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ve Necip Memili aynı dizide buluşacak.
Erkan Petekkaya'ya Cannes Film Festivali'nde şok!
Erkan Petekkaya'ya Cannes Film Festivali'nde şok! Erkan Petekkaya, Cannes Film Festivali’nde bir kapkaççının saldırısına uğradı. Telefonu çalınan Petekkaya, 300 metre kovalayıp yakaladığı hırsızı Fransız polisine teslim etti.
Erkan Petekkaya'dan örnek hareket
Erkan Petekkaya'dan örnek hareket Sevilen aktör Erkan Petekkaya'dan alkışlık hareket...
Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'ın ses getiren buluşması
Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'ın ses getiren buluşması Yakışıklı müzisyen Sinan Akçıl'ın YouTube için hazırladığı yeni projesi “Sinan Akçıl ve Dostları Akustik” büyük ses getirdi.