Haluk Levent


Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi gün sayıyor
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi gün sayıyor 7 Mart Salı akşamı ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak olan Ay Yapım imzalı "Aile" dizisinin ilk bölümü merakla bekleniyor.
Haluk Levent: "Ailesini kaybeden öğrencilere burs vereceğiz"
Haluk Levent: "Ailesini kaybeden öğrencilere burs vereceğiz" AHBAP Derneği, depremlerde ailesini kaybeden üniversite öğrencilerine bir yıl süreyle aylık 5 bin TL burs vereceklerini açıkladı
Şahan Gökbakar'dan Haluk Levent'e çadır sorusu
Şahan Gökbakar'dan Haluk Levent'e çadır sorusu Şahan Gökbakar Kızılay'dan 46 milyona çadır aldığı ortaya çıkan Haluk Levent'e ilginç bir soru yöneltti.
Haluk Levent'ten canlı yayında çarpıcı açıklamalar: "Kızılay'dan gıda da aldık"
Haluk Levent'ten canlı yayında çarpıcı açıklamalar: "Kızılay'dan gıda da aldık" Haluk Levent, bu sabah Fox TV’de katıldığı canlı yayında başında olduğu Ahbap’ın bölgeye götürdüğü yardımlar ve Kızılay’dan alınan çadırlarla ilgili detayları paylaştı.
Haluk Levent AHBAP'ın denetlenmesi için başvuruda bulundu
Haluk Levent AHBAP'ın denetlenmesi için başvuruda bulundu Ahbap Derneği'nin kurucusu ve müzisyen Haluk Levent, derneğin tekrar denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'ne başvurduklarını açıkladı.
Haluk Levent'ten depremler sonrası endişelendiren paylaşım: "Çok bina gitti"
Haluk Levent'ten depremler sonrası endişelendiren paylaşım: "Çok bina gitti" Hatay'da bu akşam 20.04 ve 20.07'de iki büyük deprem meydana geldi. AFAD depremin büyüklüklerini 6.4 ve 5.8 olarak açıklarken, bölgede bulunan AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent'in sosyal medyadan yaptığı paylaşım dikkat çekti.
Haluk Levent yapılan harcamaları tek tek açıkladı
Haluk Levent yapılan harcamaları tek tek açıkladı AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent, Ahbap'ın topladığı yardımlardan şu ana kadar 504 milyon TL harcama yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu.