Haluk Levent


Haluk Levent'ten Kuşadası Belediye Başkanı'na teşekkür Yaz konserlerinin gelirlerini Türkiye’nin farklı noktalarında çıkan orman yangınları mağdurlarına bağışlayan ünlü müzisyen Haluk Levent, 60 bin liralık bilet desteği veren Kuşadası Belediye Başkanı'na teşekkür etti.
İrem Helvacıoğlu: "Haluk ağabey ile sürekli konuşuyorum" Türkiye’nin güney bölgesinde etkili olan orman yangınlarından dolayı üzgün olduğunu belirten oyuncu İrem Helvacıoğlu, AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent ile "Ne yapabilirim?" diye görüştüğünü açıkladı.
Haluk Levent'ten sel bölgelerine destek Sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından kurucusu olduğu AHBAP Derneği'nin sel bölgelerine gideceğini duyurdu.
EMİR SARIGÜL'ÜN YALANINI ESKİ EŞİ FATOŞ ALTINBAŞ ORTAYA ÇIKARDI 2019 yılında 13 yıllık eşi Emir Sarıgül'den boşanan Fatoş Altınbaş, eski eşinin ifşa etti.
Haluk Levent bu kez kendisi için yardım istedi Kurduğu dernekle Türkiye'nin dört bir yanında yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatan sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden egzama-sedef tedavisi için yardım istedi.
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden dev yardım 11 gündür devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürerken AHBAP'ın kurucusu ve ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in yardımda bulunduğunu duyurdu. Levent, bağış için ünlü çifte teşekkür etti.
Haluk Levent duyurdu: 'AHBAP' olarak helikopter kiralıyoruz Türkiye'nin birçok bölgesinde günlerdir devam eden orman yangınlarına yardım götürebilmek için seferber olan isimlerden biri olan şarkıcı ve AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, yangınlarına havadan müdahale için helikopter kiralayacaklarını sosyal medya hesabından açıkladı.