Engin Hepileri


Engin Hepileri'den sarsıcı itiraf: "Hayatımın dersini o gün aldım"
Engin Hepileri'den sarsıcı itiraf: "Hayatımın dersini o gün aldım" Engin Hepileri, projelerin aranılan oyuncularından. Tiyatro onun için gençlik yıllarına uzanan bir tutku...
Ozan Akbaba’nın 'Anka'sı dijitalde yayınlanacak
Ozan Akbaba’nın 'Anka'sı dijitalde yayınlanacak “Kasaba Doktoru” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Ozan Akbaba’nın MGX Film’in yapımcılığında "Türkiye’nin ilk hız filmi" sloganıyla çekilen aksiyon ve dram filmi “Anka” başarıdan başarıya koşuyor.
Demet Evgar ve Levent Babataş'tan ünlüleri buluşturan düğün
Demet Evgar ve Levent Babataş'tan ünlüleri buluşturan düğün Geçtiğimiz ay evlenen Demet Evgar ve Levent Babataş çifti dün Emirgan’daki evlerinde kutlama gerçekleştirdi. Düğüne pek çok ünlü isim katıldı.
Beyza Şekerci'ye bu yaz tatil yok
Beyza Şekerci'ye bu yaz tatil yok Oyuncu Beyza Şekerci, önceki gün oğlu Can ile birlikte Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Ozan Akbaba’nın "Anka"sı yurt dışına uyarlanıyor
Ozan Akbaba’nın "Anka"sı yurt dışına uyarlanıyor Ozan Akbaba başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Engin Hepileri'den 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' sorusuna yanıt
Engin Hepileri'den 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' sorusuna yanıt Oyuncu çift Beyza Şekerci ile Engin Hepileri, önceki gün Bebek'te çay keyfi yaparken objektiflere takıldı.
“Anne” oyununun ilk 3 gün biletleri tükendi
“Anne” oyununun ilk 3 gün biletleri tükendi Defne Kayalar, Engin Hepileri, Doğa Halis ve Sevda Erginci’yi buluşturan “Anne” tiyatro oyunu, prömiyer tarihinin belli olmasının ardından yoğun ilgi gördü. İlk 3 oyunun biletleri tükendi.