Mahsun Kırmızıgül


Mahsun Kırmızıgül depreme Adıyaman'da yakalandı
Mahsun Kırmızıgül depreme Adıyaman'da yakalandı 12 gündür Adıyaman'da bulunan Mahsun Kırmızıgül "Lütfen deprem bölgesinden desteğinizi çekmeyin" dedi.
Ünlü dizi yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu
Ünlü dizi yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam, Kızılcık Şerbeti ve Güldür Güldür Show gibi televizyon yapımlarının yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu.
Prestij Meselesi'ni sarsan üç sarışın bomba! Mahsun'un filminde bilinmeyen olay!
Prestij Meselesi'ni sarsan üç sarışın bomba! Mahsun'un filminde bilinmeyen olay! Mahsun Kırmızıgül'ün bir süredir konuşulan filmi "Prestij Meselesi"nin galası gerçekleştirildi. "Prestij Meselesi" galasına ünlü isimler akın etti.
Özcan Deniz ve Oğuzhan Koç neden 'Prestij Meselesi'nin galasına katılmadı?
Özcan Deniz ve Oğuzhan Koç neden 'Prestij Meselesi'nin galasına katılmadı? Özcan Deniz, kendi hikayesinin anlatıldığı Prestij Meselesi filminin galasına katılmadı. Öte yandan filmde rol alan Eser Yenenler'in yakın arkadaşı Oğuzhan Koç'ta galaya katılmayan ünlü isimlerdendi.
Adliye koridorlarında rezil kavga! Mahsun Kırmızıgül şoke oldu!
Adliye koridorlarında rezil kavga! Mahsun Kırmızıgül şoke oldu! Mahsun Kırmızıgül'ün "Prestij Meselesi" filmi vizyona girmeden olay oldu. Merhum Hilmi Topaloğlu'nun oğulları filmin yayınlanmasını istemeyip olayı mahkemeye taşımıştı. İki kardeş adliyede birbirine girdi.
'Prestij Meselesi' filmi mahkemelik olan Mahsun Kırmızıgül sinirden deliye döndü
'Prestij Meselesi' filmi mahkemelik olan Mahsun Kırmızıgül sinirden deliye döndü "Prestij Meselesi" filmi 3 Şubat'ta vizyona girecek olan Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu'nun büyük oğlu Volkan Topal'ın açtığı dava hakkında sessizliğini bozdu.
Ece Binay'dan Sadri Alışık haberine sert tepki
Ece Binay'dan Sadri Alışık haberine sert tepki Mahsun Kırmızıgül ile altı yıllık evliliği tek celsede biten Ece Binay'ın, Kerem Alışık'ın oğlu Sadri Alışık ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.