Mahsun Kırmızıgül


Barış Murat Yağcı "Prestij Meselesi"nde kimi canlandıracak?
Barış Murat Yağcı "Prestij Meselesi"nde kimi canlandıracak? "Survivor" yarışmasıyla milyonların tanıdığı bir isim olan yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı 'Prestij Meselesi' filminin kadrosunda yer alıyor.
Defne Samyeli'nin içi içine sığmıyor
Defne Samyeli'nin içi içine sığmıyor Mahsun Kırmızıgül'ün "Prestij Meselesi" filminde rol almaya hazırlanan Defne Samyeli, Bebek'teydi. Samyeli, proje ile alakalı, "Kendi kendimi oynayacağım için çok mutluyum" dedi.
Merakla beklenen "Prestij Meselesi" filmi sete çıktı
Merakla beklenen "Prestij Meselesi" filmi sete çıktı Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmi "Prestij Meselesi" dün sete çıktı.
Mahmut Kırmızıgül babası Mahsun Kırmızıgül'ün kopyası oldu
Mahmut Kırmızıgül babası Mahsun Kırmızıgül'ün kopyası oldu 1990'lı yıllarda müzik sektörünün lokomotif yapım şirketlerinden biri olan Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesinin anlatılacağı Prestij Meselesi merak konusu oldu.
Mahsun Kırmızıgül ve Alişan arasında 'Prestij Meselesi' krizi mi çıktı?
Mahsun Kırmızıgül ve Alişan arasında 'Prestij Meselesi' krizi mi çıktı? Bir döneme damga vuran Prestij Müzik’in kuruluşu beyaz perdeye aktarılacak. Filmin kadrosu ise yavaş yavaş belirlenmeye başladı.
Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için tam 40 milyon lira harcadı!
Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için tam 40 milyon lira harcadı! Mahsun Kırmızıgül; Engin Hepileri, Eser Yenenler, Erdal Özyağcılar, Erkan Petekkaya ve Biran Damla Yılmaz gibi birçok ünlü ismi kadrosunda buluşturan yeni filmi için bir servet harcadı.
İşte Özcan Deniz ve Haluk Levent'i canlandıracak oyuncular
İşte Özcan Deniz ve Haluk Levent'i canlandıracak oyuncular Mahsun Kırmızıgül’ün müzik dünyasının büyük atak yaptığı 90’lı yıllarına ayna tutacağı “Prestij Meselesi” filmi büyük bir merakla bekleniyor.