Mahsun Kırmızıgül


Mahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra rekorla döndü 16 yıllık aradan sonra yeni albümü “Hoş Geldin” ile müziğe dönen Mahsun Kırmızıgül rekora imza attı.
Mahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra yılbaşı gecesi müziğe dönüyor Yaptığı şarkılarla milyonları peşinden sürükleyen, albümleri ve sinema filmleri rekorlar kıran Mahsun Kırmızıgül, "Hoş Geldin" adlı yeni albümünün 16 yıl aradan sonra tüm dünyada 2022’nin ilk albümü olarak çıkıyor ve ilk konseriyle 31 Aralık gecesi Show TV’de dinleyicisiyle buluşuyor.
Mahsun Kırmızıgül'den 16 yıl sonra rekor dönüş 16 yıl önce müzik piyasasından sinema sektörüne giriş yapan Mahsun Kırmızıgül, hayranlarının ısrarından sonra albüm çıkarıyor. Yeni albümünü yılbaşı gecesi Show TV'de görücüye çıkaracak olan Kırmızıgül'ün kanalla 5 milyon liraya anlaştığı iddia edildi.
Tuba Büyüküstün eski sevgilisini acı gününde yalnız bırakmadı Görüntü yönetmen Sami Saydan'ın trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Tuna Saydan, dün son yolculuğuna uğurlandı. Sami Saydan'ı acılı gününde eski sevgilisi Tuba Büyüküstün ve dostları yalnız bırakmadı.
Mahmut Kırmızıgül çapkınlık turunda sobelendi Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut, çapkınlık haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.
Tara de Vries: "Mahmut Kırmızıgül'ü tanımıyorum" Miss Turkey 2018 Güzeli Tara De Vries iş insanı Öncü Sönmez ile aşk yaşarken Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile görüntülenmiş ve ortalık karıştı. Eski Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz'ın kızı Tara De Vries sevgilisine geri dönmek için her yolu denedi.
Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut, tescilli güzelle sobelendi Olaylı ilişkileri ile tanınan Mahmut Kırmızıgül, önceki akşam Harbiye'deki konsere Miss Turkey 2018 İkinci Güzeli Tara De Vries'le geldi.