televizyon dizileri


Arka Sokaklar’ın sezon finali tarihi belli oldu
Arka Sokaklar’ın sezon finali tarihi belli oldu D Media imzalı “Arka Sokaklar” dizisinin sezona ne zaman veda edeceği merak konusuydu.
Yalan, 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de
Yalan, 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de İzleyici ile buluşmak için gün sayan Yalan 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de ekrana gelecek.Etkileyici hikayesi ile merak edilen dizinin yayınlanan iki tanıtımında da önemli bir detay izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.
Metin Akdülger "Sandık Kokusu"na veda ediyor
Metin Akdülger "Sandık Kokusu"na veda ediyor "Sandık Kokusu" dizisi çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Show TV’nin yeni sezonda devam onayı verdiği dizi Uğur Yücel ile Demet Akbağ’ı da yıllar sonra aynı projede buluşturmuştu.
"İnci Taneleri" yeni bölümü ile ekrana geldi
"İnci Taneleri" yeni bölümü ile ekrana geldi Yılmaz Erdoğan'ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı İnci Taneleri yeni bölümü ile ekrana geldi.
'Yalan' dizisinin afişi yayınlandı
'Yalan' dizisinin afişi yayınlandı Kanal D'nin "Yalan" dizisinin ilk bölümü 27 Mayıs Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak.
"Kara Ağaç Destanı" setinde üzücü kaza
"Kara Ağaç Destanı" setinde üzücü kaza Motto Yapım imzalı TRT1'in cuma akşamları yayınlanan "Kara Ağaç Destanı" dizisinin setinde Olgun Şimşek'in ayağına saksı düştü.
Taş Kağıt Makas’ın yeni bölümü yayınlandı
Taş Kağıt Makas’ın yeni bölümü yayınlandı ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ temposu yüksek bir bölüm ile ekrana geldi. Diziye bu hafta; Alev’in kendi babasını kurtarmak için Umut’a ihanet ettiği anlar damga vurdu.