televizyon dizileri


Alina Boz teklifleri kibarca reddediyor
Alina Boz teklifleri kibarca reddediyor İşletmeci ve yönetmen Umut Evirgen ile mutlu bir birlikteliği olan Alina Boz, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla aşkını ilan etmişti.
Bihter Dinçel iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu
Bihter Dinçel iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu Pek çok unutulmaz projede rol alan deneyimli oyuncu Bihter Dinçel, yeni sezon için kararını verdi.
Berk Hakman ve Devrim Özkan'ın sürpriz buluşması
Berk Hakman ve Devrim Özkan'ın sürpriz buluşması Ay Yapım’ın Show TV için çekeceği “Ne Gemiler Yaktım” dizisinin ekim ayında sete çıkması bekleniyor.
Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer
Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer FOX'un en iddialı dizilerinden "Kızıl Goncalar"ın kadrosuna çok başarılı bir oyuncu daha katıldı.
Ömer dizisi bu akşam ekrana geri dönüyor! Ömer ve Gamze kavuşabilecek mi?
Ömer dizisi bu akşam ekrana geri dönüyor! Ömer ve Gamze kavuşabilecek mi? Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, geçtiğimiz sezon reyting sıralamasında birinciliği elden bırakmayan Ömer’in yeni sezon afişi yayınlandı.
Gökberk Demirci ile Özge Yağız bu kez kesin olarak ayrıldı
Gökberk Demirci ile Özge Yağız bu kez kesin olarak ayrıldı Televizyon dünyasının gözde çifti Özge Yağız ile Gökberk Demirci'nin ikinci kere denedikleri beraberlikleri sona erdi.
Murat Ünalmış soluğu İtalya'da aldı
Murat Ünalmış soluğu İtalya'da aldı Şöhreti sınırları aşan yakışıklı aktör Murat Ünalmış dünyanın her yerinde çok sayıda seveni olan aktörlerin başında geliyor.