televizyon


Diziler ekrana gelecek mi? Kanallar reklam gelirlerine göre hareket edecek
Diziler ekrana gelecek mi? Kanallar reklam gelirlerine göre hareket edecek Televizyon dizilerinin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusuydu...
Çelik sosyal medya hesabından saydırdı! Kimisi destekledi, kimisi eleştirdi!
Çelik sosyal medya hesabından saydırdı! Kimisi destekledi, kimisi eleştirdi! Çelik deprem sonrası yaşanan normalleşme sürecinde sosyal medyada tartışma yaratan bir tartışmanın fitilini ateşledi.
Dizi yapımcıları deprem bölgesine okul yaptıracak
Dizi yapımcıları deprem bölgesine okul yaptıracak Dizi yapımcıları deprem bölgesinin yaralarını sarmak için seferber olmaya devam ediyor.
Ebru Gündeş - Hadise buluşmasında neler yaşandı?
Ebru Gündeş - Hadise buluşmasında neler yaşandı? Türkiye'yi yasa boğan deprem sonrasında yaraların sarılması için bağış kampanyası düzenlendi.
"Türkiye Tek Yürek" oldu depremzedeler için rekor bağış toplandı
"Türkiye Tek Yürek" oldu depremzedeler için rekor bağış toplandı Kahramanmaraş merkezli iki depremin vurduğu 11 ilde depremzedelerin yaralarının sarılması ve yeni konutların inşası için organize edilen 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasında, rekor bağış toplandı.
Dizi sektörü sete çıkmaya karar verdi! Bazı dizilerin çekimleri başladı
Dizi sektörü sete çıkmaya karar verdi! Bazı dizilerin çekimleri başladı İki büyük depremin ardından karavanları ve teknik ekipleriyle afet bölgesi için seferber olan dizi ekipleri setlere çıkmaya başladı.