19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı


Kapadokya'da balonlar, 19 Mayıs'ta Türk bayraklarıyla havalandı
Kapadokya'da balonlar, 19 Mayıs'ta Türk bayraklarıyla havalandı Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da sıcak hava balonları, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Türk bayrakları ile havalandı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Bir milletin dirilişi: 19 MAYIS 1919...
Bakan Uraloğlu: "19 Mayıs'ta Marmaray, Başkentray, İZBAN ücretsiz"
Bakan Uraloğlu: "19 Mayıs'ta Marmaray, Başkentray, İZBAN ücretsiz" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda, Marmaray, Başkentray, İZBAN, Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattı ve Gayrettepe-İstanbul Havalimanı-Arnavutköy metro hattının ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.
Trendyol'dan 19 Mayıs'a özel 'Biz Büyük Bir Takımız' reklam filmi
Trendyol'dan 19 Mayıs'a özel 'Biz Büyük Bir Takımız' reklam filmi Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı olan ve büyük Atatürk'ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında genç sporcular, Trendyol'un 'Biz Büyük Bir Takımız' mesajı veren yeni reklam filminde yer aldı. Reklam filmi, milli sporcuların özveri ve azmine odaklanıyor.
Papara'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel reklam filmi
Papara'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel reklam filmi Darüşşafaka Lassa Basketbol Takımı'nın resmi sponsoru Papara, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı yeni reklam filmiyle kutladı. 'Aynıyız, yan yanayız' sloganı hazırlanan şirket, gençliğe ve spora olan desteğini vurguladı.
TurkNet'ten 19 Mayıs'a özel film: 'Işığım Atatürk'
TurkNet'ten 19 Mayıs'a özel film: 'Işığım Atatürk' Trendyol, Türkiye'nin Müzeleri Trendyol'da projesi ile Türkiye'nin kültürel hazinelerini dijital platforma taşıyarak Anadolu'nun binlerce yıllık tarihini yansıtan ürünleri herkes için kolayca erişilebilir hale getirdiğini duyurdu.
Garanti BBVA, 19 Mayıs'ta Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyor
Garanti BBVA, 19 Mayıs'ta Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyor Garanti BBVA, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 'Şarkılarda Sen' projesiyle Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyor.