23 Nisan


Atatürk büstünü ıslak mendille silen Poyraz’a, Atatürk posteri ve polis şapkası
Atatürk büstünü ıslak mendille silen Poyraz’a, Atatürk posteri ve polis şapkası Diyarbakır'da hastane bahçesinde Atatürk büstünü ıslak mendille silerken görüntülenen Poyraz Kaçmaz’a (8) motosikletli Yunus timleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi, Atatürk posteri ve polis şapkası hediye edip, motosikletle tur attırdı.
Trendyol’dan 23 Nisan’da çocuk hakları odaklı STK’lara destek çağrısı
Trendyol’dan 23 Nisan’da çocuk hakları odaklı STK’lara destek çağrısı Trendyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Sepette İyilik programı ile kutluyor. Marka bu kapsamda, Sepette İyilik Programı ile çocuk hakları odaklı STK’lara destek çağrısında bulundu.
TBMM'de '23 Nisan Milli Egemenlik Konseri' düzenlendi
TBMM'de '23 Nisan Milli Egemenlik Konseri' düzenlendi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM), TBMM'nin açılışının 104'ncü yıl dönümü kutlamaları ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında '23 Nisan Milli Egemenlik Konseri' düzenlendi.
AKM Çocuk Sanat Festivali başlıyor
AKM Çocuk Sanat Festivali başlıyor Atatürk Kültür Merkezi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirilecek Çocuk Sanat Festivali etkinlikleri Türk Telekom desteği ile başlıyor.
Akbatı’dan 23 Nisan’a özel interaktif konser
Akbatı’dan 23 Nisan’a özel interaktif konser Akbatı, 23 Nisan'da açılışını yapacağı Retro Lunapark ile eğlenceye yeni bir durak getirecek. Ezo Sunal’ın katılımıyla gerçekleşecek açılışta çocuklar interaktif konser ‘LALALA’ ile keyifli anlar yaşayacak.
Aras Kargo Tarsus’ta 11 bin fidan dikti
Aras Kargo Tarsus’ta 11 bin fidan dikti Aras Kargo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında doğanın korunması ve yaşamın sürdürülebilirliği konusunda erken yaşta farkındalık oluşturmak hedefiyle Tarsus'ta 11 bin fidan dikti.
DeFacto'dan 23 Nisan Çocuk Bayramı'na özel koleksiyon
DeFacto'dan 23 Nisan Çocuk Bayramı'na özel koleksiyon Global moda markası DeFacto, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak hazırladığı koleksiyonunu çocukların beğenisine sundu.