23 Nisan


Murat Boz'dan Ankara'da 23 Nisan konseri
Murat Boz'dan Ankara'da 23 Nisan konseri Murat Boz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Ankara'da kutlayacak.
Türkiye Büyük Millet Meclis'i 102. yaşını kutluyor
Türkiye Büyük Millet Meclis'i 102. yaşını kutluyor Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 102'nci açılış yıl dönümü törenlerle kutlanacak. İlk tören Meclis'te düzenleniyor. Törende, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un Atatürk Anıtı'na kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.
Yılmaz Özdil yazdı: "23 Nisan, neşe dolmuyor insan"
Yılmaz Özdil yazdı: "23 Nisan, neşe dolmuyor insan" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun 23 Nisan 1920 günü bir milletin kaderi değişti. Kurucu Meclis dualarla açıldı. Milletin iradesi ve ulusun egemenliği 102 yıl önce bütün dünyaya ilan edildi.
Kenan Doğulu'dan 23 Nisan'a özel şarkı
Kenan Doğulu'dan 23 Nisan'a özel şarkı Kenan Doğulu’nun 23 Nisan’a özel bestelediği; sözleri, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan yeni çocuk şarkısı, ‘Sonsuza Dek – Forevermore’ 22 Nisan’da tüm dijital müzik platformlarında dinleyiciyle buluşuyor.
Çetin Altay: "Kızıma çok düşkünüm"
Çetin Altay: "Kızıma çok düşkünüm" Ünlü oyuncu Çetin Altay, kızı Mila ile birlikte önceki gün Cihangir'de görüntülendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda oturdukları sokakta kızını gezdiren Altay, ayaküstü gazetecilerle sohbet etti.
Mehmet Boynukalın’dan tepki çeken 23 Nisan paylaşımı
Mehmet Boynukalın’dan tepki çeken 23 Nisan paylaşımı Eski Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi baş imamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'ın yayımladığı 23 Nisan paylaşımı tepki çekti.