ABD


Covid-19 vakalarında çocuk ve gençlerde endişe yaratan sıçrama ABD'de 50 yaşın altındaki vaka sayılarının adeta patlama yapması ülkeyi harekete geçirdi... Yetkililer özellikle çocuk ve ergenlerde vaka sayılarının önlenemez şekilde arttığına dikkat çekti.
Betty White'ın ölümü üzüntü yarattı 80'li yıllarda Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunan "Altın Kızlar" dizisinin yıldızı Betty White, 100'üncü doğum gününe 17 gün kala hayatını kaybetti.
Şevval Şahin parasını eve yatıracak Şevval Şahin parasıyla ne yapacağına karar verdi. Ünlü model parasını eve yatıracak.
"Evde Tek Başına" filminin yıldızı sevgilisini boğmak istedi! Bir döneme damga vuran ‘Evde Tek Başına’ filminin yıldızı Devin Ratray, bu ayın başlarında Oklahoma’daki bir otel odasında kız arkadaşını boğmak istediği iddiasıyla tutuklandı.
Ünlü kadın yazar parkinsona yenildi Ünlü ABD’li yazar Joan Didion'un ölüm nedeninin Parkinson hastalığı olduğu açıklandı.
Biden: "Sağlığım izin verirse başkanlığa yeniden aday olurum" ABD Başkanı, selefi Donald Trump’la yeniden yarışmak isteyeceğini, bunun aday olma ihtimalini güçlendireceğini söyledi.
Ünlü bilim insanı açıkladı: "Grip gibi olacak" Beyaz Saray'ın sağlık danışmanı ünlü bilim insanı Anthony Fauci açıklamalarda bulundu.