ABD


ABD askeri uçağı Akdeniz’de düştü: 5 asker hayatını kaybetti
ABD askeri uçağı Akdeniz’de düştü: 5 asker hayatını kaybetti ABD Avrupa Komutanlığı (EUCOM) 10 Kasım’da askeri eğitim kapsamında havada rutin yakıt ikmali esnasında Akdeniz’e düşen ABD askeri uçağındaki 5 askeri personelin öldüğünü duyurdu. Kazaya ilişkin soruşturma başlatıldığı belirtildi.
ABD: "İsrail her gün saldırılara 4 saatlik ara verecek"
ABD: "İsrail her gün saldırılara 4 saatlik ara verecek" ABD Ulusal Güvenlik Konseyi (NSC) Koordinatörü John Kirby, dün İsrail’in Gazze’nin kuzeyindeki saldırılara günlük 4 saatlik ara vereceğini ve buradaki Gazzelilerin güneye gitmesini sağlayacak iki insani koridor açılacağını duyurdu.
Selin Amerika turnesini tamamladı
Selin Amerika turnesini tamamladı Son dönemin parlayan yıldızı Selin, Türkiye'deki konser takvimini tamamladıktan sonra Amerika turnesine çıktı.
ABD, Suriye’de İran Devrim Muhafızları’na ait tesisi vurdu
ABD, Suriye’de İran Devrim Muhafızları’na ait tesisi vurdu ABD Savunma Bakanlığı, Suriye’nin doğusunda İran Devrim Muhafızları ve ona bağlı gruplar tarafından kullanılan bir tesise saldırı düzenlediğini duyurdu.
ABD Temsilciler Meclisi’nden, Filistin kökenli meclis üyesine sansür kararı
ABD Temsilciler Meclisi’nden, Filistin kökenli meclis üyesine sansür kararı ABD Temsilciler Meclisi, Filistin kökenli Meclisi Üyesi Rashida Tlaib’in Gazze’de ateşkes açıklamaları nedeniyle Tlaib’e ‘sansür’ niteliğinde kınama kararı aldı.
Çocuk yıldız olarak ünlenen oyuncu evinde ölü bulundu
Çocuk yıldız olarak ünlenen oyuncu evinde ölü bulundu Bir dönemin çocuk yıldızı olarak herkesin tanıdığı bir isim haline gelen ünlü aktör evinde ölü bulundu.
"Şahsiyet" dizisine Amerika'da prömiyer
"Şahsiyet" dizisine Amerika'da prömiyer Los Angeles'ın ikonik Sony Stüdyoları'nda Haluk Bilginer'in başrolünde yer aldığı ve 13 Kasım'da GAİN'de yayınlanmaya başlayacak olan "Şahsiyet" dizisinin ikinci sezon galası gerçekleşti.