ABD


Meltem Cumbul göbek attı, Nükhet Duru kahkaha krizine girdi!
Meltem Cumbul göbek attı, Nükhet Duru kahkaha krizine girdi! Sanatçı Nükhet Duru önceki akşam ABD, New York’ta konser verdi.
ABD heyeti ile kritik zirve
ABD heyeti ile kritik zirve Türkiye- ABD Üst Düzey Savunma Grubu Toplantısı Ankara’da yapıldı. Toplantıda F-16’ların yanı sıra Suriye ve Ukrayna konuları da görüşüldü.
Geçen yaz evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan flaş haber
Geçen yaz evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan flaş haber Oyuncu Ebru Şahin, yaklaşık 3 yıl aşk yaşadığı NBA takımlarında Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ile geçtiğimiz mayıs ayında aile arasında düzenlenen bir tören ile nişanlanmıştı. Cedi Osman doğduğu Kuzey Makedonya'da Oyuncu sevgilisi Ebru Şahin ile Temmuz ayında dünya evine girmişti.
Merve Oflaz ayrılık acısı mı çekiyor?
Merve Oflaz ayrılık acısı mı çekiyor? Sosyetik Allan Hakko ile oldukça mutlu ilerleyen aşkları aniden sona eren "Survivor" yıldızı Merve Oflaz kendini yollara vurdu.
Feryal Gülman Covid'i 13 günde atlamatadı
Feryal Gülman Covid'i 13 günde atlamatadı Pandemi döneminde koronaya yakalanmamayı başaran Feryal Gülman 13 gün önce COVID-19 kapmıştı.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "ABD'nin terazisi bozuldu"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "ABD'nin terazisi bozuldu" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yunanistan ile görüşmeyelim demedik ama görüşme anlamlı olmalı" dedi. Yunanistan'daki ABD üslerine ilişkin konuşan Çavuşoğlu, "Rusya'ya karşı kuruldu diyorlar, inandırıcı değil. ABD'nin terazisi bozuldu." dedi.
Nükhet Duru Amerika'da konser verdi
Nükhet Duru Amerika'da konser verdi ABD konserlerine devam eden müzisyenler Nükhet Duru ve Serkan Çağrı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında merkezi Chicago'da bulunan Turkish American Cultural Alliance (TACA)'da sahne aldı.