ABD


Hollywood dünyası 'dayak' haberiyle çalkalanıyor
Hollywood dünyası 'dayak' haberiyle çalkalanıyor Dünyaca ünlü aktör Nicolas Cage’in kendi gibi oyuncu olan oğlu Weston Cage, annesi Christina Fulton’ı dövmekle suçlanıyor.
ABD'de emekli olan kadın Türkiye'de milyoner hayatı yaşıyor
ABD'de emekli olan kadın Türkiye'de milyoner hayatı yaşıyor ABD'den Türkiye'ye taşınmaya karar veren Debra Crockett, "Sınırlı harcamalarla harika bir hayat yaşıyorum" dedi.
Uzmanı, kalp şeklinde yüz estetiğinin inceliklerini anlattı
Uzmanı, kalp şeklinde yüz estetiğinin inceliklerini anlattı ABD'de ünlü oyuncu Angelina Jolie gibi yüz hatlarına sahip olmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği ve “kalp yüz” olarak da bilinen 'Jolie Profil' uygulaması hakkında açıklamalarda bulunan Op. Dr. Elif Seda Keskin, uygulamanın detaylarını paylaştı.
Hamas, Mısır ve Katar’ın ateşkes önerisini kabul etti
Hamas, Mısır ve Katar’ın ateşkes önerisini kabul etti Hamas’a ait resmi Telegram hesabından yapılan açıklamada, Mısır ve Katar’ın sunduğu ateşkes anlaşması önerisinin kabul edildiği belirtildi. İsrail tarafından ise ateşkes anlaşması henüz resmi olarak onaylanmadı.
Yağmur Taktaş'ın cenazesi, otopsi için Adana'daki mezarından çıkarıldı
Yağmur Taktaş'ın cenazesi, otopsi için Adana'daki mezarından çıkarıldı ABD'de hayatını kaybeden ve sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edilen sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş’ın (28) Adana’daki mezarı, ailesinin başvurusu üzerine otopsi için bugün açıldı. Taktaş’ın çıkarılan cenazesi, Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.
IDF’ten Refah’taki siviller için tahliye emri
IDF’ten Refah’taki siviller için tahliye emri İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), Refah’ın doğusundaki sivillerin ‘kendilerinin belirlediği’ insani yardım alanına tahliye edileceğini duyurdu.
Yeşim Erçetin'nin acı günü! Eşinin cansız bedenini buldu
Yeşim Erçetin'nin acı günü! Eşinin cansız bedenini buldu Yeşim Erçetin'in eşi Fevzi Kardeseci, duşta başını mermer zemine çarparak yaşamını yitirdi.