ABD


Jill Biden'ın kıyafetlerine ağır eleştiri ABD’de Kasım ayındaki seçimleri kazanarak göreve gelen Başkan Joe Biden ve eşi Jill Biden, önceki Başkan Donald Trump ve eşi Melania Trump’la pek çok konuda kıyaslanıyor.
ABD’den Türkiye’ye yaptırım açıklaması: 'Devreye giriyor' ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'ye yönelik yaptırımlarla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada Savunma Sanayii Başkanlığı ve dört isme uygulanacak CAATSA yaptırımlarının yarın devreye gireceği belirtildi.
Defne Samyeli'nin Miami fotoğraflarına yorum yağdı 3 ay sonra 49 yaşına basacak olan güzel yıldız Defne Samyeli, genç kızlara taş çıkarttı.
Joe Biden'ın oğlundan sarsıcı itiraf Şimdiye kadar hep iddia olarak kalan, hiçbir şekilde kabul edilmeyen ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, ölen ağabeyinin eşiyle ilişkisini ilk kez kendi açıklamalarıyla doğruladı.
TikTok'ta öldüren akım! ABD'de 12 yaşındaki bir erkek çocuğu TikTok'taki 'Blackout Challenge' adıyla bilinen dayanıklılık meydan okuması sonucu nefessiz kalarak, bilincini kaybetti. Doktorlar çocuğun beyin ölümünün gerçekleştiğini ve kurtartılmasının mümkün olmadığını söyledi.
Haluk-Suzan Sabancı Dinçer çifti ABD'den döndü Haluk-Suzan Sabancı Dinçer çifti, Temmuz'da Covid-19 salgınında vaka ve ölüm sayısında dünyada ilk sırada yer alan ABD'ye gitmişlerdi.
Aleyna Tilki: "Ben bilim insanı değilim, sanatçıyım" Kendisi ve ailesinin aşı olmayacağını söyleyerek tepki çeken Aleyna Tilki hakkında 'halkı korku ve paniğe sürüklediği' iddiasıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.