ABD


Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fiyat artışı zulmüne bizzat el koyacağım" Cumhurbaşkanı, market fiyatları ve kiralar için “ABD dönüşü, işin üzerine bizzat kendim de gideceğim. Yapacağımız denetimlerle fahiş fiyat zulmünün önüne geçeceğiz” dedi.
Biden ailesinin köleleri varmış ABD Başkanı Joe Biden ve ailesi hakkında yazılan bir kitap, Biden’ın atalarından birinin iki köle, bir diğerinin ise 14 yaşında bir çocuk köleye sahip olduğunu öne sürdü.
FBI, 11 Eylül ile ilgili gizli belgeleri yayınladı ABD Başkanı Joe Biden'ın talimatıyla 11 Eylül ile ilgili 'çok gizli belgeler' 20'inci yıldönümünde halkla paylaşıldı.
Tolga Karel'den romantik paylaşım Televizyonun reyting rekorları kıran yapımlarından 'Yaprak Dökümü'yle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Tolga Karel, aşka geldi.
Uludağ Limonata’da sağlığa zararlı E 104 maddesi mi kullanılıyor? Uludağ Limonata’da sağlığa zararlı E 104 maddesi kullanılıyor. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yasaklanan gıda renklendirmede kullanılan E 104 maddesinin Türkiye’de kullanımı meyve sularında yasak, ama aromalı içeceklerde serbest.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD'ye gidiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19-22 Eylül'de BM Genel Kurulu'na katılmak için ABD'ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, New York'taki Türk Evi'nin açılışını gerçekleştirmesi de bekleniyor.
Ceyda Düvenci: "Masrafları karşılayan kızım..." Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'nın tedavisi için ABD'nin Orlando şehrine gitti.