Adalet Bakanlığı


Adalet Bakanı'ndan Eylem Tok açıklaması: "ABD belge istedi, gönderdik"
Adalet Bakanı'ndan Eylem Tok açıklaması: "ABD belge istedi, gönderdik" Adalet Bakanı Tunç, ölümlü kazaya karışan oğlunu ABD'ye kaçıran Eylem Tok hakkında konuştu. ABD'nin bazı belgeler talep ettiğini, bu evrakları gönderdiklerini söyledi.
Eylem Tok ve oğlunun iadesi için ABD'ye talepname
Eylem Tok ve oğlunun iadesi için ABD'ye talepname Adalet Bakanlığı, İstanbul'da yol kenarındaki ATV motorlu gruba çarpıp 1 kişinin ölümüne neden olduktan sonra yurt dışına kaçan T.C. (17) ile annesi Eylem Tok'un iadesi için talepname hazırladı.
Eylem Tok ve oğlunu havalimanına doktor babanın çalışanları bırakmış
Eylem Tok ve oğlunu havalimanına doktor babanın çalışanları bırakmış Eyüpsultan'da 1 Mart 2024 tarihinde saat 23.50 sıralarında meydana gelen olayda 17 yaşındaki T. C.'nin kullandığı cip, arıza nedeniyle emniyet şeridinde bulunan 3 Atv aracına çarpmış ve kazada Oğuz murat Acı hayatını kaybederken 4 kişi de yaralanmıştı.
Bakan Tunç'tan yazar Eylem Tok ve oğlunun ölümlü kazasıyla ilgili açıklama
Bakan Tunç'tan yazar Eylem Tok ve oğlunun ölümlü kazasıyla ilgili açıklama Bakan Tunç, hem 17 yaşındaki sürücü T.C. hem de annesi ünlü yazar Eylem Tok hakkında bir soruşturma başlatıldığını ve kırmızı bülten çıkartılması için sürecin başladığını belirtti.
Adliyedeki terör saldırısı soruşturmasında 54 şüpheli tutuklandı
Adliyedeki terör saldırısı soruşturmasında 54 şüpheli tutuklandı İstanbul Adalet Sarayı'nda 1 kişinin öldüğü 3'ü polis 6 kişinin de yaralandığı terör saldırısıyla ilgili adliyeye sevk edilen 96 şüpheliden 48'i tutuklanırken, 48'si hakkında ise adli kontrol kararı verildi.
Bakan Tunç, kilise saldırısına ilişkin 25 kişinin tutuklandığını duyurdu
Bakan Tunç, kilise saldırısına ilişkin 25 kişinin tutuklandığını duyurdu Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İstanbul’da Santa Maria Kilisesi’nde bir vatandaşın öldürülmesi olayıyla ilgili aralarında tetiği çeken teröristin de bulunduğu 25 şüpheli hakkında tutuklama kararı verildiğini açıkladı.
Rapçi Sansar Salvo ailesini bakanlığa şikayet etti
Rapçi Sansar Salvo ailesini bakanlığa şikayet etti Sansar Salvo adıyla tanınan rapçi Ekincan Arslan, sosyal medya hesabından ailesini Adalet Bakanlığı'na şikayet etti.