Adana


17 daireye girip, 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptılar
17 daireye girip, 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptılar Adana'da yüzlerini başörtüsü ile gizleyip, 17 apartman dairesinden yaklaşık 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptıkları belirlenen Elvan Ç. (20), Nazar G. (20) ve B.Ç. (13), sokakta yürürken yakalandı. Hırsızlık için Osmaniye’den geldikleri belirlenen şüpheliler, tutuklandı.
Adana'da ABD Konsolosluğu önünde İsrail protestosu: 2 polis yaralandı
Adana'da ABD Konsolosluğu önünde İsrail protestosu: 2 polis yaralandı Adana'da İsrail’in Gazze saldırılarını protesto için Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Konsolosluğu önünde toplanan kalabalık, basın açıklaması sonrası konsolosluğa taş ve molotof fırlattı. Olay sırasında başına taş isabet eden iki polis yaralandı.
Eşi, en yakın arkadaşıyla kaçtı! 4 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor
Eşi, en yakın arkadaşıyla kaçtı! 4 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor Adana'da yakın arkadaşı S.K. (28) ile beraber olan eşi Ö.S.'nin (32) terk ettiği Tezcan S. (32), 4 çocuğuyla harabeyi andıran evde yaşam mücadelesi veriyor. Tezcan S., "Bir göz evim olsun istiyorum. En büyük hayalim; sabah kalkıp, penceremi açıp, evimi havalandırabilmek" dedi.
Adana'da 13'üncü kattaki balkondan düşen küçük çocuk hayatını kaybetti
Adana'da 13'üncü kattaki balkondan düşen küçük çocuk hayatını kaybetti Adana'da bir apartmanın 13'üncü katındaki dairenin balkonundan düşen Ege Erdem Palalı (12), hayatını kaybetti.
'Sahte rezervasyon' vurgunu: Yakalandılar!
'Sahte rezervasyon' vurgunu: Yakalandılar! İstanbul merkezli 9 ilde düzenlenen dolandırıcılık operasyonunda 11 şüpheli yakalandı.
Belediyede rüşvetin şifresi: 'Zeytinin kilosu 8 bin TL'
Belediyede rüşvetin şifresi: 'Zeytinin kilosu 8 bin TL' Adana’da Seyhan ve Çukurova belediyelerine yönelik rüşvet ve imar yolsuzluğu soruşturmasının, 2022 yılında tamamladığı inşaata rüşvet ödemediği için ruhsat alamayan ve iflas eden müteahhidin şikayetiyle başladığı ortaya çıktı.
Adana'da hareketli gece! Yalnız yaşadığı evi kundakladı
Adana'da hareketli gece! Yalnız yaşadığı evi kundakladı Adana'da kimliği belirsiz kişi, yalnız yaşadığı iki katlı müstakil evi ateşe verdi. Evi saran alevler, komşu binalara sıçramadan itfaiye ekibi tarafından söndürüldü.