Adana


Oyuncu Olgun Toker acı haberle sarsıldı
Oyuncu Olgun Toker acı haberle sarsıldı Olgun Toker’in babası Mustafa Toker, geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.
KADES kurtardı!
KADES kurtardı! Baskına gelen kocasından KADES'le kurtuldu. Adana'da ayrılma aşamasında olan M.S., karısı S.S.'nin kaldığı babaevini bastı. KADES uygulaması üzerinden yardım isteyen kadının imdadına polisler yetişti.
Manga Türkiye turnesine hazır
Manga Türkiye turnesine hazır Manga, yeni albümleri "Antroposen" kapsamında bugün Türkiye turnesine çıkıyor.
Kıbrıs açıklarında 6,4 büyüklüğünde deprem
Kıbrıs açıklarında 6,4 büyüklüğünde deprem AFAD, Akdeniz'de Kıbrıs açıklarında saat 04.07'de 6,4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.
Serenay Sarıkaya'dan Umut Evirgen sorusuna şaşırtan yanıt
Serenay Sarıkaya'dan Umut Evirgen sorusuna şaşırtan yanıt Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Nişantaşı'nda sokak tarzı kıyafetiyle objektiflere takıldı.
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Adana'dan döndü
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Adana'dan döndü Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam Adana’da çekilen 'Şahmeran' dizisinin tamamlanması sonrası beraber rol aldığı Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir ile birlikte İstanbul Havalanı'nda görüntülendi.
Serenay Sarıkaya Adana'ya hayran oldu
Serenay Sarıkaya Adana'ya hayran oldu Burak Deniz'le başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Şahmeran' dizisinin çekimleri nedeniyle bir süredir Adana'da olan oyuncu Serenay Sarıkaya İstanbul'a döndü.