Adana


Aşı karşıtı sanayici kardeşler 2 saat arayla öldü Adana'da 10 gündür hastanede Covid-19 tedavisi gören sanayici Ahmet Haydar Gül ile ağabeyi Ali Gül, dün akşam iki saat arayla hayata veda etti. Kardeşlerin Corona virüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi.
Serenay Sarıkaya Adana turundan paylaştı Serenay Sarıkaya, başrolü Burak Deniz ile paylaştığı yeni dizisi "Şahmeran" için Adana’ya gitti.
Adana'da kaçırılan iş adamından haber yok! Adana’da bir işadamı, daha önce 70 milyon liralık mal varlığının satışı için vekâlet verdiği kişiler tarafından kaçırıldı. 4 şüpheliden ikisi yakalandı, iki şüpheli ile işadamı aranıyor.
Serenay Sarıkaya "Adana’nın gülü" oldu Serenay Sarıkaya, başrolünü Burak Deniz’le paylaşacağı ‘Şahmeran’ dizisi için Adana’ya gitti.
1 yaşındaki Deniz bebek kazada öldü Adana Ceyhan'da Davut Oğlakkaya'nın (30) kullandığı otomobil akaryakıt istasyonundan çıkan TIR'ın dorsesine arkadan çarptı.
Adana'da ölümden dönen Didem Taslan: "Yeniden doğdum" Adana'da arkadaşının kullandığı otomobilin kaza yapmasıyla ölümden dönen Türkiye eski Güzeli Didem Taslan, artık hayata daha farklı baktığına dikkat çekti.
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Adana'ya gidiyor Uzun süre birçok projeyi reddeden ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya "Şahmaran" dizisini kabul etti. Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz'i buluşturan dizi, Adana'da çekilecek.