AFAD


Ağrı'da 4.1 büyüklüğünde deprem
Ağrı'da 4.1 büyüklüğünde deprem Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Richter ölçeğine göre, 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bingöl'de korkutan deprem
Bingöl'de korkutan deprem Merkez üssü Bingöl'ün Kiğı ilçesi olan 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi.
Çanakkale'de orman yangınına müdahale sürüyor
Çanakkale'de orman yangınına müdahale sürüyor Çanakkale'de bulunan Kayadere köyü yakınındaki ormanlık alanda yangın çıktı. Orman yangını rüzgârın etkisiyle kısa sürede yayılırken bölgeye yakın yerleşim yerleri de tedbir amaçlı tahliye edildi.
Kayseri'de 4.7 büyüklüğünde deprem
Kayseri'de 4.7 büyüklüğünde deprem Kayseri Sarız'da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Yunanistan'daki yangın, sınır kapısında araç kuyruğuna neden oldu
Yunanistan'daki yangın, sınır kapısında araç kuyruğuna neden oldu Yunanistan'da çıkan orman yangınları nedeniyle dün akşam İpsala Sınır Kapısı geçici olarak kapatılınca çıkış yapmak isteyenlerin yönlendirildiği Pazarkule Sınır Kapısı'nda uzun araç kuyrukları oluştu. AFAD ekipleri sıcak havada kuyrukta bekleyenlere soğuk şerbet ve su dağıttı.
Ege Denizi'nde peş peşe deprem! AFAD duyurdu
Ege Denizi'nde peş peşe deprem! AFAD duyurdu Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Ege Denizi'nde 3.9 ve 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Kahramanmaraş'ta 4,2 büyüklüğünde deprem!
Kahramanmaraş'ta 4,2 büyüklüğünde deprem! AFAD, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.