Afra Saraçoğlu


Afra Saraçoğlu'ndan kendisine benzediği için isyan eden Alisa Sever'e yanıt
Afra Saraçoğlu'ndan kendisine benzediği için isyan eden Alisa Sever'e yanıt "Bahar: Uyanmaya Hazır mısınız?" dizisinde 'Umay' karakterini canlandıran Alisa Sezen Sever, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Afra Saraçoğlu'na benzetilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirmişti.
Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu sorulunca bozuldu
Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu sorulunca bozuldu Şimdilerde "Kızıl Goncalar" dizisindeki başarılı oyunculuk performansıyla gündemden düşmeyen Mert Yazıcıoğlu, bir ödül töreninde boy gösterdi.
Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu'nun evinden çıkmıyor
Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu'nun evinden çıkmıyor "Yalı Çapkını" dizisinde başrolü paylaştığı Afra Saraçoğlu ile aşk yaşayan Mert Ramazan Demir, sevgilisinin evine girerken görüntülendi; "Her şey çok güzel"
'Yalı Çapkını' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Yalı Çapkını' dizisi ekrana veda mı ediyor? OGM Pictures imzalı “Yalı Çapkını” dizisi yurt dışı satışı en çok olan dizilerin başında geliyor.
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun ayrılığıyla ilgili olay dedikodu
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun ayrılığıyla ilgili olay dedikodu Mert Yazıcıoğlu'ndan ayrılıp Yalı Çapkını dizisinde partneri ve yakın arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu tepkilerin odağı olmuştu. Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılık sebebi bambaşka çıktı...
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu beraber oturmaya karar verdi
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu beraber oturmaya karar verdi Mert Ramazan Demir, Cihangir’den Sarıyer’e taşındı. İddialara göre, sevgilisi Afra Saraçoğlu’nu da yanına aldı. Ünlü çift, artık beraber yaşayacak...
Binnur Kaya'dan herkesi üzen veda
Binnur Kaya'dan herkesi üzen veda "Avrupa Yakası" , "Kırmızı Oda" ve "Türk Malı" gibi sevilen dizilerde rol alan ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Binnur Kaya'nın erken vedası herkesi üzdü.