Afra Saraçoğlu


Afra Saraçoğlu sevgilisi sorulunca koşarak kaçtı! Kapıyı bile kapatamadı
Afra Saraçoğlu sevgilisi sorulunca koşarak kaçtı! Kapıyı bile kapatamadı Oyuncu Afra Saraçoğlu, sevgilisi Mert Ramazan Demir ile ilgili yöneliten sorular karşısında tedirgin oldu.
Afra Saraçoğlu'nun tarzı ve güzelliğine yorum yağdı
Afra Saraçoğlu'nun tarzı ve güzelliğine yorum yağdı Mert Ramazan Demir ile başrollerini paylaştığı "Yalı Çapkını" dizisinde canlandırdığı Seyran karakteriyle adından sıkça söz ettiren Afra Saraçoğlu ünlü bir giyim markasının reklam yüzü oldu.
"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü neden kısa sürdü?
"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü neden kısa sürdü? Star TV'nin izlenme rekoru kıran "Yalı Çapkını" dizisinin bu akşam beklenenden kısa sürmesi seyircinin tepkisini çekti.
Afra Saraçoğlu bir rekorun sahibi oldu! Rakibelerini geride bıraktı
Afra Saraçoğlu bir rekorun sahibi oldu! Rakibelerini geride bıraktı "Yalı Çapkını" dizisinde 'Seyran' karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu'nun popülaritesi her geçen gün artıyor.
Cansu Dere o tekliflere 'Hayır' dedi! Elinin tersiyle itti
Cansu Dere o tekliflere 'Hayır' dedi! Elinin tersiyle itti Hande Erçel paylaşım başına 275 bin TL alırken Afra Saraçoğlu ise 250 bin TL'yi cebine koyuyor.
Mert Yazıcıoğlu'ndan gündem yaratan açıklama! Afra sorulunca ne dedi?
Mert Yazıcıoğlu'ndan gündem yaratan açıklama! Afra sorulunca ne dedi? Mert Yazıcıoğlu, eski sevgilisi Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'le ilgili yöneltilen soruya olay bir yanıt verdi.
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var!
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var! "Yalı Çapkını" dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in tutkulu beraberliği devam ediyor.