Afra Saraçoğlu


Afra Saraçoğlu 'en doğal' haliyle objektiflere yansıdı Genç yıldızlar arasında doğal güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerinde toplayan Afra Saraçoğlu 'en doğal' haliyle objektiflere yansıdı.
Afra Saraçoğlu: "Hayat bana hayal kurma fırsatını vermedi" Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, kariyeriyle ilgili hep gerçekçi kararlar vermeye dikkat ettiğini söyledi.
Mert Yazıcıoğlu: "Sol kulağımın yüzde otuzu duymuyor" İbrahim Selim’İn YouTube’daki programına konuk olan oyuncu Mert Yazıcıoğlu, bilinmeyenlerini anlattı.
"Timsah Ateşi'' prömiyerle izleyici karşısına çıktı Yapımcılığını Çolpan İlhan ve Sadri Alışık tiyatrosunun yaptığı "Timsah Ateşi'' adlı tiyatro oyunu önceki akşam prömiyerle izleyici karşısına çıktı.
Nurgül Yeşilçay: "Cesur bir karar aldık" Afra Saraçoğlu ile birlikte rol aldığı "Bir Barda Bir Gece" oyunuyla tiyatroya dönen Nurgül Yeşilçay, 'Sahne Tozu Yutanlar'a konuk oldu.
Mert Yazıcıoğlu'ndan Afra Saraçoğlu'na romantik mesaj Mert Yazıcıoğlu, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Afra Saraçoğlu'nun 24. yaş gününü sosyal medya hesabından romantik bir mesajla kutladı.
Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu sahnede ilk sınavı verdi Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu’nun iki kişilik oyunu "Bir Barda Bir Gece" önceki akşam ilk kez Ataşehir’deki DasDas Sahne’de seyirci karşısına çıktı.