Afra Saraçoğlu


Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun aşkı kanıtlandı mı? Sette panik!
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun aşkı kanıtlandı mı? Sette panik! Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun aşkı kanıtlandığı iddiası, "Yalı Çapkını" dizisinin setini hayli karıştıracağa benziyor.
Afra Saraçoğlu sustu, annesi Lütfiye Saraçoğlu konuştu! İşte tüm gerçekler!
Afra Saraçoğlu sustu, annesi Lütfiye Saraçoğlu konuştu! İşte tüm gerçekler! Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu kariyerindeki yükselişini Yalı Çapkını dizisiyle sürdürüyor.
Yalı Çapkını'nda Seyran'ın orgazm sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi!
Yalı Çapkını'nda Seyran'ın orgazm sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi! "Yalı Çapkını"nın yeni bölümünde Ferit ile Seyran birliktelik yaşadı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in ateşli yatak sahnesinin televizyonda yayınlanmayan uzun hali ise dizinin YouTube kanalında yayınlandı.
Beril Pozam Yalı Çapkını'ndan ayrılıyor mu? İmzayı attı!
Beril Pozam Yalı Çapkını'ndan ayrılıyor mu? İmzayı attı! Star TV'de ekrana gelen "Yalı Çapkını" dizisinin Suna'sı Beril Pozam yeni bir anlaşmaya imza attı.
Flaş! Yalı Çapkını dizisinde hangi oyuncuyla yollar ayrılıyor?
Flaş! Yalı Çapkını dizisinde hangi oyuncuyla yollar ayrılıyor? "Yalı Çapkını" dizisinde Pelin'e karşı galibiyetini ilan eden Seyran cephesinde peş peşe flaş gelişmeler yaşanacak.
Mert Yazıcıoğlu aşkı çabuk buldu! Güzel oyuncuyla el ele geziyorlar!
Mert Yazıcıoğlu aşkı çabuk buldu! Güzel oyuncuyla el ele geziyorlar! Dört yıllık aşkı Afra Saraçoğlu'ndan aniden ayrılan Mert Yazıcıoğlu, tıpkı kendisi gibi sevgilisinden ayrılan güzel meslektaşıyla aşk yaşamaya başladı.
Yalı Çapkını dizisi apar topar finale mi gidecek? Yeni bölüm ekrana gelmemişti
Yalı Çapkını dizisi apar topar finale mi gidecek? Yeni bölüm ekrana gelmemişti İki büyük depremin ardından karavanları ve teknik ekipleriyle afet bölgesi için seferber olan dizi ekipleri setlere çıkmaya başlamıştı.