Afyonkarahisar


Büyük Taarruz'un kayıp şehitlerini jeoradar buluyor
Büyük Taarruz'un kayıp şehitlerini jeoradar buluyor Ulu Önder Atatürk'ün, 26 Ağustos 1922'de Kocatepe'den başlattığı Büyük Taarruz'un yaşandığı 34 bin 834 hektar alanı kapsayan Başkomutan Tarihi Milli Parkı'nda, 2020'de hayata geçirilen askeri arşiv taramaları ve jeofizik yer radarı çalışmalarıyla 304 şehit defni tespit edildi.
Afyonkarahisar'da kamyonet ile midibüs çarpıştı: 33 yaralı
Afyonkarahisar'da kamyonet ile midibüs çarpıştı: 33 yaralı Afyonkarahisar'da tarım işçilerini taşıyan midibüs ile kamyonetin çarpıştığı kazada 33 kişi yaralandı.
Konseri iptal edilen şarkıcı Gökçe için sert açıklama
Konseri iptal edilen şarkıcı Gökçe için sert açıklama Ünlü şarkıcı Gökçe’nin Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesindeki konseri, Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından iptal edildi. Çöl, Gökçe için "Sandıklı sınırlarına giremez" dedi.
AK Partili Bahadır Yenişehirlioğlu ve oğlu trafik kazası geçirdi
AK Partili Bahadır Yenişehirlioğlu ve oğlu trafik kazası geçirdi AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu (61) ve oğlu Muhammed Talha Yenişehirlioğlu (26), Afyonkarahisar'da geçirdikleri trafik kazasında yaralandı.
Afyonkarahisar'dan kahreden haber: Ölenler ve yaralananlar var!
Afyonkarahisar'dan kahreden haber: Ölenler ve yaralananlar var! Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesi yakınlarında yolcu otobüsünün devrildiği kazada ilk belirlemelere göre ölenler ve yaralananlar var.
Talihsiz kadın: "Bebek beklerken bile dayak yedim"
Talihsiz kadın: "Bebek beklerken bile dayak yedim" Afyonkarahisar'da avukat kocasının dövdüğü Kübra M, eşine hem uzaklaştırma aldırdı hem de boşanma davası açtı.
Ebru Yaşar'ın Afyonkarahisar konseri renkli anlara sahne oldu
Ebru Yaşar'ın Afyonkarahisar konseri renkli anlara sahne oldu Sanatçı Ebru Yaşar, Türkiye'nin en büyük entegre gençlik ve spor etkinliği olan Afyonkarahisar'da düzenlenen Türkiye MotoFest'te sahne aldı.