Ahmet Kayakesen


'Nasıl Fenomen Oldum'un yayın tarihi belli oldu
'Nasıl Fenomen Oldum'un yayın tarihi belli oldu Yeni projesinde "Ala" karakterine hayat verecek olan Nilperi Şahinkaya, fenomenliğe uzanan yolculuğunda izleyenleri peşinden sürükleyecek.
Nilperi Şahinkaya'nın 'fenomenlik' heyecanı
Nilperi Şahinkaya'nın 'fenomenlik' heyecanı Başrolünde başarılı oyuncu Nilperi Şahinkaya'nın yer aldığı, çok yakında dijitalde izleyicilerle buluşacak olan 'Nasıl Fenomen Oldum'un afişi yayınlandı.
Bergen filmi yine sekteye uğradı!
Bergen filmi yine sekteye uğradı! Merhum sanatçı Bergen'in, hayatını anlatacak olan filmin çekimleri sürekli ertelenmişti. Önce pandemi, sonra da başrol krizi ortaya çıkmıştı. Çekimler hızla başladı ancak yine ertelenmek zorunda kaldı.
Nilperi Şahinkaya Nasıl Fenomen Oldum'da
Nilperi Şahinkaya Nasıl Fenomen Oldum'da Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN’ın üstlendiği ve başarılı oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın başrolünde yer aldığı “Nasıl Fenomen Oldum” isimli dijital dizi çok yakında dijitalde yayınlanacak.
Bergen filminin kadrosu netleşiyor
Bergen filminin kadrosu netleşiyor Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü oynayacağı "Bergen" filmi 14 Ekim’de sete çıkacak.
Yakışıklı oyuncu 'Hercai' dizisinden ayrılıyor!
Yakışıklı oyuncu 'Hercai' dizisinden ayrılıyor! Atv'nin fenomen dizilerinden "Hercai" yılbaşından beri pazar akşamları seyirci karşısına çıkıyor.