Ahmet Mümtaz Taylan


Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ı tanıştıran dizi sete mi çıkacak?
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ı tanıştıran dizi sete mi çıkacak? ES Film'in son dönemde yapım şirketinin "Halka" dizisini yeniden çekeceği iddiası gündemde…
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital peş peşe yeni projeler alıyor. “Akif”, “Hay Sultan”, “Tozkoparan” gibi projelerin yayınlanacağı platforma Bozdağ Film de “İbn-i Sina” dizisini çekecek.
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor Uğur Yücel, Nazan Kesal, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ve Necip Memili aynı dizide buluşacak.
Ahmet Mümtaz Taylan'ın mutluluk ve gurur günü
Ahmet Mümtaz Taylan'ın mutluluk ve gurur günü 56 yaşındaki ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, büyük bir gurur yaşadı.
Aziz dizisinden peş peşe kötü haberler geliyor
Aziz dizisinden peş peşe kötü haberler geliyor Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Aziz dizisi cephesinde peş peşe kötü haberler geliyor.
Iman Elbani'den müjdeli haber!
Iman Elbani'den müjdeli haber! 2016 yılında dünyaevine giren ve mutlu evlilikleri devam eden Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani'den müjdeli haber geldi.
'Leyla İle Mecnun' dizisiyle ilgili konuşulacak haber
'Leyla İle Mecnun' dizisiyle ilgili konuşulacak haber 10 yıl sonra Exxen için yeniden hazırlanan "Leyla İle Mecnun "dizisinin ikinci sezon çekimleri geçen günlerde tamamlanmıştı. İlgiyle izlenen dizinin ikinci sezonunun yılbaşında yayınlanması bekleniyor.