Ahmet Mümtaz Taylan


Şebnem Bozoklu: "Kocama 14 yaşından beri aşığım"
Şebnem Bozoklu: "Kocama 14 yaşından beri aşığım" 2019 yılında kendisinden 11 yaş büyük olan gazeteci Kanat Atkaya ile dünyaevine giren oyuncu Şebnem Bozoklu, konuk olduğu "Empati" programında şaşırtan açıklamalarda bulundu.
Deniz Baysal: "Doğurmak istemiyorum"
Deniz Baysal: "Doğurmak istemiyorum" Kolpa Grubunun solisti Barış Yurtçu ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Deniz Baysal, konuk olduğu programda anne olmak istemediğini açıkladı.
Çağatay Ulusoy'lu Kübra'ya yeni oyuncu
Çağatay Ulusoy'lu Kübra'ya yeni oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi "Kübra" Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Cihan Talay, Aytek Şayan, Ahsen Eroğlu ve Aslıhan Malbora'dan oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Özge Borak'tan garip açıklama: "Ayıp olmasın diye nikahlı kaldım"
Özge Borak'tan garip açıklama: "Ayıp olmasın diye nikahlı kaldım" Ahmet Mümtaz Taylan'ın "Empati" programına konuk olan ünlü oyuncu Özge Borak özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı.
Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen projesinde neler oluyor?
Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen projesinde neler oluyor? Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un "Kübra" dizisinden ilk kare basınla paylaşıldı.
Oyuncu Köksal Engür gözyaşlarıyla uğurlandı
Oyuncu Köksal Engür gözyaşlarıyla uğurlandı Dünya Tiyatrolar Günü'nde yaşamını yitiren seslendirme sanatçısı ve oyuncu İsmail Köksal Engür, son yolculuğuna uğurlandı. Üsküdar Şakirin Camii'nde düzenlenen cenaze törenine çok sayıda oyuncu meslektaşı katıldı.
Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar hangi projede buluşacak?
Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar hangi projede buluşacak? Tiyatronun iki ünlü ismi Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar sürpriz bir projede buluşacak.