Ahmet Mümtaz Taylan


Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Son olarak "Ramo" isimli dizide rol alan oyuncu Murat Yıldırım setlere "Aziz" ile dönüyor...
Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtan haber!
Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtan haber! May Productions’ın imza attığı "Alef" adlı polisiye dizinin 2. sezonu için hazırlıklar başladı.
Ahmet Mümtaz Taylan iddialı projeye başlamadan veda etti!
Ahmet Mümtaz Taylan iddialı projeye başlamadan veda etti! Kadrosunda ünlü oyuncuları buluşturacak olan TRT’nin Mevlana dizisi çok yakında sete çıkıyor.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisindeki partneri kim oldu?
Murat Yıldırım'ın yeni dizisindeki partneri kim oldu? Son olarak "Ramo" dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım'ın yeni dizisi "Aziz"in hazırlıkları sürüyor. Genel yönetmenliğini ve tasarımını Zeynep Günay Tan'ın yaptığı dizinin başrol kadın yıldızı bomba bir isim oldu.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine 'Akıncı'dan transfer!
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine 'Akıncı'dan transfer! O3 Medya'nın Show TV için hazırladığı, tasarımını başarılı yönetmenlerimizden Zeynep Günay Tan'ın yapacağı "Aziz" dizisi Eylül ayında sete çıkacak.
Ahmet Mümtaz Taylan yüksek elektrik faturalarını ti'ye aldı
Ahmet Mümtaz Taylan yüksek elektrik faturalarını ti'ye aldı Usta oyuncu ve yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, 3 ayda art arda gelen elektrik faturalarına isyan etti. Taylan, "Benim kedilerden şüpheleniyorum. Trafoya mı daldılar acep?" ifadelerini kullandı.
"Mevlana" dizisi için geri sayım başladı
"Mevlana" dizisi için geri sayım başladı Kale Film'in TRT'nin dijital kanalı için hazırladığı 30 bölümlük "Mevlana" dizisi Ağustos ayında sete çıkacak.