Ahmet Mümtaz Taylan


Dizi setinde bilinmeyen kriz ortaya çıktı!
Dizi setinde bilinmeyen kriz ortaya çıktı! “Leyla ile Mecnun” 10 yıl sonra dijital için yeniden çekilmiş, fenomen dizinin yeni bölümleri büyük ilgi görünce de geçen günlerde 2. sezon çekimleri başlamıştı.
'Alef'in yeni sezonunda hangi oyuncular rol alacak?
'Alef'in yeni sezonunda hangi oyuncular rol alacak? İlk sezonunda Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı "Alef"in ikinci sezon hazırlıkları sürüyor.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine özel plato kuruldu
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine özel plato kuruldu Final yapan "Ramo" dizisi hayranlıkla izlenen Murat Yıldırım'ın yeni dizisi 'Aziz' izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Ahmet Mümtaz Taylan'dan "Selvi Boylum Al Yazmalım" yorumu
Ahmet Mümtaz Taylan'dan "Selvi Boylum Al Yazmalım" yorumu Cengiz Aytmatov’un unutulmaz eseri "Selvi Boylum Al Yazmalım", Ahmet Mümtaz Taylan’ın sesiyle Storytel’deki yerini aldı.
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Son olarak "Ramo" isimli dizide rol alan oyuncu Murat Yıldırım setlere "Aziz" ile dönüyor...
Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtan haber!
Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtan haber! May Productions’ın imza attığı "Alef" adlı polisiye dizinin 2. sezonu için hazırlıklar başladı.
Ahmet Mümtaz Taylan iddialı projeye başlamadan veda etti!
Ahmet Mümtaz Taylan iddialı projeye başlamadan veda etti! Kadrosunda ünlü oyuncuları buluşturacak olan TRT’nin Mevlana dizisi çok yakında sete çıkıyor.