Ahsen Eroğlu


Ahsen Eroğlu'ndan aşk sürprizi!
Ahsen Eroğlu'ndan aşk sürprizi! Ahsen Eroğlu, önceki akşam sürpriz aşkı Kemal Ertuğ ile birlikte ilk kez objektiflere yansıdı. Genç oyuncu, "Yılbaşında aşk yaşamaya başladık. İlişkimiz güzel gidiyor" dedi.
Mine Tugay'ın sinema filmi heyecanı
Mine Tugay'ın sinema filmi heyecanı En son 'Zalim İstanbul' dizisinde rol alan Mine Tugay beyazperdeye göz kırptı.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan projenin detayları ortaya çıktı
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan projenin detayları ortaya çıktı O3 Medya’nın Netflix için çekeceği “Merve Kült” isimli filmin hazırlıkları sürüyor. Başrolünü Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ın paylaşacağı filmin çekimleri mart sonunda başlayacak.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ın heyecan veren buluşması
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ın heyecan veren buluşması "Menajerimi Ara"nın Dicle'si Ahsen Eroğlu'nun merakla beklenen projesi ve partneri belli oldu.
Ahsen Eroğlu: "Yeni bir film çekimine başlayacağım"
Ahsen Eroğlu: "Yeni bir film çekimine başlayacağım" Önceki gün yürüyüş yaparken görüntülenen Ahsen Eroğlu, "Yeni bir sinema filmi çekimine başlayacağım. Dizi görüşmeleri de devam ediyor" dedi.
Ahsen Eroğlu: "Aşka dair büyük büyük sözlerim yok"
Ahsen Eroğlu: "Aşka dair büyük büyük sözlerim yok" "Menajerimi Ara" dizisiyle tanınan Ahsen Eroğlu, hiçbir zaman şöhretin büyüsüne kapılmadığını söyledi.
Ezgi Eyüboğlu ve Ahsen Eroğlu pişti oldu
Ezgi Eyüboğlu ve Ahsen Eroğlu pişti oldu Ünlüler dünyasının gözde isimleri zaman zaman giydikleri aynı kıyafetlerle gündeme geliyor.