aktör


Şevket Altuğ'un 80. yaş sevinci
Şevket Altuğ'un 80. yaş sevinci Tek televizyonlu dönemde "Perihan Abla" dizisinde canlandırdığı 'Şakir' rolüyle milyonların sevdiği bir isim olan usta oyuncu Şevket Altuğ, 80. yaş sevinci yaşadı.
Dizi setinde bomba yasak aşk iddiası! Yönetmen de evli, oyuncu da!
Dizi setinde bomba yasak aşk iddiası! Yönetmen de evli, oyuncu da! Dizi setlerinde son günlerde çok bomba bir iddia kulaktan kulağa yayılıyor.
Haluk Bilginer'den sağlık durumuyla ilk açıklama: "Kalbimde sorun yok ama..."
Haluk Bilginer'den sağlık durumuyla ilk açıklama: "Kalbimde sorun yok ama..." 69 yaşındaki Haluk Bilginer “Kundakçı” adlı oyunuyla tiyatroseverlerin karşısına çıkmış, Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki oyunun ikinci perdesinde fenalaşarak yere yığılmıştı. Tansiyonu düşen usta aktör çağrılan ambulansla hemen hastaneye götürülmüştü.
Yargı dizisi Testere serisine bağladı: Kesik elden sonra kesik baş!
Yargı dizisi Testere serisine bağladı: Kesik elden sonra kesik baş! Yargı dizisinin Savcı Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak’ın diziden ayrılığının yankıları sürüyor.
Tolgahan Sayışman: "Okul için bakanlıklarla temas halindeyiz"
Tolgahan Sayışman: "Okul için bakanlıklarla temas halindeyiz" Tolgahan Sayışman, onursal başkanı olduğu Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği'nin yöneticileriyle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.
Oscar Ödülleri kazanan ellerde! İşte o liste!
Oscar Ödülleri kazanan ellerde! İşte o liste! Sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan ve Oscar olarak da bilinen Akademi Ödülleri 95’inci kez sahiplerini buldu.
Barış Akarsu'yu canlandıran oyuncu işsiz kaldı!
Barış Akarsu'yu canlandıran oyuncu işsiz kaldı! Son olarak beyaz perdede merhum Barış Akarsu'nın yaşam öyküsünü anlatan "Barış Akarsu Merhaba" filminde başrolde oynayan İsmail Ege Şaşmaz işsiz kaldı.