aktör


Cem Yiğit Üzümoğlu iddialı projenin kadrosunda
Cem Yiğit Üzümoğlu iddialı projenin kadrosunda MedYapım’ın yeni yayın döneminde NOW için çekeceği “Şakir Paşa Ailesi” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Yüzüklerin Efendisi'nin Gandalf'ı Ian McKellen hastaneye kaldırıldı
Yüzüklerin Efendisi'nin Gandalf'ı Ian McKellen hastaneye kaldırıldı Dünyaca ünlü oyuncu Ian McKellen, tiyatroda performans sergilediği sırada düştü. Ünlü oyuncu, kaza üzerine hastaneye kaldırılırken, seyirciler de tiyatrodan tahliye edildi.
Cihangir Ceyhan: "Daha önce de boks yapıyordum"
Cihangir Ceyhan: "Daha önce de boks yapıyordum" Gain'de yayınlanan 'Dengeler: Biri Olmak' dizisinde bir boksörü canlandıran oyuncu Cihangir Ceyhan; çarpıcı açıklamalar yaptı.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz soluğu tatilde aldı
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz soluğu tatilde aldı Uzun süredir aşk yaşayan ve evlenecekleri iddia edilen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım tatile çıktı.
Engin Altan Düzyatan: "Yüzümde estetik yok, yaşanmışlık var"
Engin Altan Düzyatan: "Yüzümde estetik yok, yaşanmışlık var" Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan; yüzündeki değişimin sorulması üzerine "yaşanmışlık" yanıtını verdi.
Bige Önal'a Aras Bulut İynemli'yi unutturan erkek
Bige Önal'a Aras Bulut İynemli'yi unutturan erkek Aras Bulut İynemli'den ayrılan Bige Önal'ın fotoğraf sanatçısı Christ Sestakof ile ilişki yaşamaya başladığı iddia edildi.
Oyuncu Mert Turak nerede ve nasıl görüntülendi?
Oyuncu Mert Turak nerede ve nasıl görüntülendi? "Kızıl Goncalar" dizisinde 'Naim efendi' rolünü canlandıran oyuncu Mert Turak; Çeşme'de objektiflere yansıdı.