aktör


Çağatay Ulusoy'un değişimi sürüyor! Son fotoğrafı yine şaşırttı
Çağatay Ulusoy'un değişimi sürüyor! Son fotoğrafı yine şaşırttı Çağatay Ulusoy yine son haliyle gündeme geldi. Yakışıklı oyuncunun yeni tarzı beğenildi.
Samar Dadgar bebek mi bekliyor?
Samar Dadgar bebek mi bekliyor? Geçen kış evlenen Özcan Deniz ile Samar Dadgar çiftinin bebek beklediği gündeme geldi.
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı "Aşka Düşman" dizisinin kadrosunda adı geçen Kaan Yıldırım, son noktada anlaşamadı ve gelen projeleri değerlendirmeye başladı. Yakışıklı oyuncu sinema filmi için el sıkıştı.
Ünlü aktör lüks evini rekor fiyata satışa çıkardı! Rakamı duyanlar şaşırdı
Ünlü aktör lüks evini rekor fiyata satışa çıkardı! Rakamı duyanlar şaşırdı Yakışıklı aktör, paparazzilerin ilgisinden o kadar bunaldı ki sonunda evini satışa çıkardı. Ünlü oyuncu, evini 107 milyon dolara satıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un dişleri sosyal medyayı karıştırdı
Kıvanç Tatlıtuğ'un dişleri sosyal medyayı karıştırdı Kıvanç Tatlıtuğ, 2023 yılının başında yeni projesine başlamadan kendini bakıma sokmuştu. Gülüşünden rahatsız olan yakışıklı oyuncu, dişlerini yeniletmiş ve bambaşka bir gülüşe sahip olmuştu.
'Yargı' dizisinin üçüncü sezonu ekrana gelecek mi?
'Yargı' dizisinin üçüncü sezonu ekrana gelecek mi? Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kanal D'nin rekortmen dizisi "Yargı"nın üçüncü sezonunun hazırlık aşaması hava şartları nedeniyle uzadı.
Ünlü dizinin oyuncusuna tecavüz suçundan müebbet hapis
Ünlü dizinin oyuncusuna tecavüz suçundan müebbet hapis Ünlü dizinin sevilen oyuncusu iki kadına tecavüz etme suçundan ömür boyu hapse çarptırıldı. Tanınmış aktör bu cezanın en az 30 yılını yatacak. Duruşma boyunca sessiz kalan oyuncu, cezasını duyunca eşiyle birlikte ağladı.