aktris


Barbie'nin başrolü Margot Robbie bebek bekliyor
Barbie'nin başrolü Margot Robbie bebek bekliyor Geçtiğimiz yaza damga vuran gişe rekortmeni Barbie filminin başrol oyuncusu Margot Robbie hamile.
Canan Ergüder müzikalde rol alıyor
Canan Ergüder müzikalde rol alıyor Son olarak "Aile" dizisinde etkileyici oyunculuğuyla kendine hayran bırakan Canan Ergüder "Mor ve Ötesi Müzikali"yle el sıkıştı.
Hande Ataizi, tatil sezonunu Bodrum'da açtı
Hande Ataizi, tatil sezonunu Bodrum'da açtı Sezon boyunca "Taş Kağıt Makas" dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leo ile Bodrum'da tatil yapıyor.
Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım'ın tekne tatili
Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım'ın tekne tatili Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım, tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Çift, Çökertme Koyu'na demirledikleri teknelerinde görüntülendi.
Aybüke Pusat: "Ankara evim, İstanbul iş yerim"
Aybüke Pusat: "Ankara evim, İstanbul iş yerim" Eski Türkiye Güzellerinden 29 yaşındaki Aybüke Pusat; bilinmeyenlerini anlattı...
Yasemin Baştan'dan 'İtalyan' atağı
Yasemin Baştan'dan 'İtalyan' atağı "İnci Taneleri" dizisinde rol alan ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Yasemin Baştan'dan sürpriz haber geldi.
Biran Damla Yılmaz: "Tatil sezonunu açıyorum"
Biran Damla Yılmaz: "Tatil sezonunu açıyorum" 'Kırgın Çiçekler', 'Baraj' ve 'Yasak Elma' gibi projelerde aldığı rollerle tanınan oyuncu Biran Damla Yılmaz, sosyal medya hesabından yayınladığı tatil pozlarını yayınladı.