aktris


Sedef Avcı hediye yerine bağış istedi
Sedef Avcı hediye yerine bağış istedi Yıllar önce "Ezel" dizisinde canlandırdığı rolle milyonların sevdiği bir isim olan zarif oyuncu Sedef Avcı, Todev Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na el uzattı.
Brad Pitt tam 40 milyon dolar istiyor!
Brad Pitt tam 40 milyon dolar istiyor! Bir süredir Angelina Jolie ile devam eden davalarının ortasında Brad Pitt'in malikanesini satışa çıkarması dikkat çekti.
Aslı Enver ile Berkin Gökbudak bebeklerinin cinsiyetini öğrendi!
Aslı Enver ile Berkin Gökbudak bebeklerinin cinsiyetini öğrendi! Geçtiğimiz yıl kasım ayında yakışıklı iş insanı Berkin Gökbudak ile evlenen Aslı Enver, annelik heyecanı yaşıyor. Çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.
Bebek bekleyen Aslı Enver'den flaş karar
Bebek bekleyen Aslı Enver'den flaş karar Oyuncu Aslı Enver son dönemde evlilik ve hamilelik sürecine yönelik haberler ile gündeme geliyor.
Selin Demiratar: "Oyunculuğu bıraktım"
Selin Demiratar: "Oyunculuğu bıraktım" "Lise Defteri", "Acı Hayat", "Adanalı" ve "Huzur Sokağı" gibi dizilerde rol alan oyuncu Selin Demiratar oyunculuğu bıraktığını açıkladı.
Miray Daner yeni yaşına aşkla girdi
Miray Daner yeni yaşına aşkla girdi Sempatik oyuncu Miray Daner, önceki gece Armutlu’daki bir mekanda 24. yaşını sevgilisi Oğulcan Engin ve dostları ile birlikte kutladı.
Dilan Çiçek Deniz bir servete 'Evet' dedi!
Dilan Çiçek Deniz bir servete 'Evet' dedi! Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, son anlaşmasından bir servet kazanacak.