Ala Tokel


Yiğit Poyraz hakkında flaş haber
Yiğit Poyraz hakkında flaş haber 'Survivor'un iddialı yarışmacılarından 28 yaşındaki Yiğit Poyraz, son olarak "Survivor All Star 2022"nin 'Anlat Bakalım' bölümüne konuk olmuştu.
Hande Erçel iki paylaşımdan 250 bin lira kazandı
Hande Erçel iki paylaşımdan 250 bin lira kazandı Hande Erçel, Instagram’da iki saatte iki ayrı paylaşım yapıp 250 bin TL’yi cebine koydu. Bu dudak uçuklatan kazancıyla bile Influencer’ları yakalayamadı. Ala Tokel, Rachel Araz Kiresepi ve Ezgi Fındık gibi isimlerin tek bir paylaşımdan 500 bin TL’ye varan paralar kazandığı ortaya çıktı.
Siyah tutkunu Aslıhan Doğan Turan'ın siyah tuvalet kağıdı gündem yarattı
Siyah tutkunu Aslıhan Doğan Turan'ın siyah tuvalet kağıdı gündem yarattı Tam bir siyah tutkunu olan Aslıhan Doğan Turan'ın siyah tuvalet kağıdı kullandığı; evine misafirliğe giden arkadaşı Ala Tokel'in paylaşımıyla ortaya çıktı.
Gecelerde Ala Tokel krizi yaşandı!
Gecelerde Ala Tokel krizi yaşandı! YouTuber Ala Tokel’in şoförlü aracı, başka bir arabaya çarptı. Şoförünü gazetecilerin üstüne yollayan Ala Tokel, polisi beklemeden kaçarak “Pes” dedirtti.
Oğulcan Engin'e Miray Daner soruldu
Oğulcan Engin'e Miray Daner soruldu Genç oyuncu Miray Daner ile Oğulcan Engin'in aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Oğulcan Engin ve Miray Daner aşkına olay yorum!
Oğulcan Engin ve Miray Daner aşkına olay yorum! Spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin ve oyuncu Miray Daner hakkındaki sürpriz aşk iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin önceki gün Emirgan'daki bir mekandan çıkarken birlikte görüntülenmesi iddiaları kuvvetlendirdi.
Oğulcan Engin'in yeni flörtü, Oğulcan'ın telefonunda gördüklerine inanamadı!
Oğulcan Engin'in yeni flörtü, Oğulcan'ın telefonunda gördüklerine inanamadı! Spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin, yaklaşık iki yıl aşk yaşadığı oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile Temmuz ayında süpriz bir şekilde ayrılmıştı. Çapkınlıklarıyla bilinen Engin, iki ay sonra ise YouTuber Ala Tokel ile yeni bir aşka yelken açmıştı.