Alaçatı


Derya Uluğ Çeşme'yi coşturdu!
Derya Uluğ Çeşme'yi coşturdu! Derya Uluğ, önceki gün Alaçatı'da verdiği konserde sesiyle olduğu kadar şık sahne kostümüyle de dikkatleri üzerine çekti.
Gülben Ergen'in fıstık yeşili güzelliği
Gülben Ergen'in fıstık yeşili güzelliği Yaz başından beri konserden konsere koşan Gülben Ergen, önceki akşam Çeşme Alaçatı'daki bir mekanda sahne aldı.
Nur Fettahoğlu boşandığı eşiyle tatile çıktı
Nur Fettahoğlu boşandığı eşiyle tatile çıktı Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu evliliklerini bitirmelerine karşın birlikte görüntü vermekten çekinmiyor.
Buray'ın konserinde sürpriz teklif
Buray'ın konserinde sürpriz teklif Müzisyen Buray, Alaçatı Cahide'de sahne aldı.
Menülere 'köy' ibaresi ekleyip fiyatları şişiriyorlar
Menülere 'köy' ibaresi ekleyip fiyatları şişiriyorlar Ege’de lahmacuna 195 TL, tosta 300 TL ödeyenlere yeni bir kazık menü hazırlandı: Köy tavuğu 400, köy salatası 150, köy patatesi 120 TL. Tatilciler bu duruma isyan etti.
Sürpriz kararla evlenen Gökçe Bahadır'dan müjdeli haber!
Sürpriz kararla evlenen Gökçe Bahadır'dan müjdeli haber! Oyunculuğunun yanı sıra şarkıcılıkta da büyük başarı yakalayan ve neredeyse on parmağında on marifet olan Gökçe Bahadır, müzisyen eşi Emir Ersoy ile Şubat ayında Çeşme'de evlenmişti.
Doğa Rutkay: "Alaçatı ilk defa bu kadar boş"
Doğa Rutkay: "Alaçatı ilk defa bu kadar boş" Eşi Kerimcan Kamal ve çocukları Piraye ile Rutkay Kerim'le Alaçatı'daki evlerinde tatil yapan Doğa Rutkay, muhabirlerle sohbet etti.