Alaçatı


Enis Arıkan: "Yatak odamdan da bir herif çıkmıştı artık gelmeyin"
Enis Arıkan: "Yatak odamdan da bir herif çıkmıştı artık gelmeyin" Son dönemlerin ünlü ismi Enis Arıkan, Alaçatı'daki evinin kapısına gidip fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerine isyan etti.
Gamze Topuz - Tümer Metin'in aşkında hüzünlü final!
Gamze Topuz - Tümer Metin'in aşkında hüzünlü final! Futbol yorumcusu Tümer Metin ile oyuncu Gamze Topuz'un uzatmalı aşkı bitti...
Melisa Aslı Pamuk'un yeni aşkı ortalığı karıştırdı!
Melisa Aslı Pamuk'un yeni aşkı ortalığı karıştırdı! Oğuzhan Özyakup’la evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk’un, Özyakup’un Milli Takım’dan arkadaşı Yusuf Yazıcı ile yeni bir aşka yelken açması ortalığı karıştırdı.
Olcay Poyraz'ın vefatı üzüntü yarattı
Olcay Poyraz'ın vefatı üzüntü yarattı Devlet Tiyatroları, sanatçı Olcay Poyraz'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.
Dilara Aksüyek kalbini ünlü futbolcuya kaptırdı
Dilara Aksüyek kalbini ünlü futbolcuya kaptırdı Oyuncu Dilara Aksüyek gönlünü futbolcu Cenk Şahin'e kaptırdı. Çiçeği burnunda çift, Alaçatı tatilinde objektiflere verdikleri pozla aşklarını ilan etti.
Sinem Kobal sevimli kızı Lalin'le görüntülendi
Sinem Kobal sevimli kızı Lalin'le görüntülendi Yazı Çeşme'de geçiren ekranın özlenen ismi Sinem Kobal, sevimli kızı Lalin ile objektiflere takıldı.
Oğuzhan Koç'un gündeme bomba gibi düşen sevdası!
Oğuzhan Koç'un gündeme bomba gibi düşen sevdası! Oyuncu Demet Özdemir ile 8 aylık evliliği geçen mayısta sona eren Oğuzhan Koç, Alaçatı'da sosyal medya fenomeni Ala Tokel ile objektiflere yansıdı.