alerji


Yıldız Çağrı Atiksoy bayramı neden mutsuz karşıladı?
Yıldız Çağrı Atiksoy bayramı neden mutsuz karşıladı? Hayatını meslektaşı Berk Oktay ile birleştiren oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, bayramı mutsuz karşıladı.
Mevsimsel alerjiler en çok gözleri etkiliyor
Mevsimsel alerjiler en çok gözleri etkiliyor Mevsimsel alerjilerin, havaların ısınması ile birlikte vücudun farklı bölgelerinde rahatsızlıklara neden olduğunu söyleyen Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Cem Alay'dan önemli açıklamalar.
Göz alerjisi kornea ülserine yol açabilir
Göz alerjisi kornea ülserine yol açabilir Göz alerjisinin, gözün konjonktiva dokusunun alerjik iltihabı olduğunu dile getiren İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Tezer Nur Gücükoğlu, bahar ve yaz aylarında sıklıkla görülen göz alerjisi ile ilgili uyarılarda bulundu.
Ece Seçkin sağlık durumunu açıkladı: "Tedavi edilebilir değil"
Ece Seçkin sağlık durumunu açıkladı: "Tedavi edilebilir değil" Sevilen şarkıcı Ece Seçkin'e pandemi döneminde yaptırdığı aşılar kabusu yaşattı.
Bahar aylarında göz alerjilerine dikkat!
Bahar aylarında göz alerjilerine dikkat! Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Burçin Bulur, "Göz hassasiyeti olanların bahar aylarından itibaren ekstra dikkatli olmaları gerekiyor. Sıcak ve güneşli havalarda gözlerde kuruluk görülebileceği için bu durum da alerjiye bağlı semptomların şiddetlenmesine yol açabilir" dedi.