Aleyna Kalaycıoğlu


Nicolo Zaniolo'nun son kararı Aleyna Kalaycıoğlu oldu
Nicolo Zaniolo'nun son kararı Aleyna Kalaycıoğlu oldu Galatasaray’ın İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo, kararını verdi! Flört listesinde sayısız güzel bulunan ünlü futbolcu, Aleyna Kalaycıoğlu’nu sosyal medyada beğeni yağmuruna tuttu.
Cengiz Ünder'in eski gözdesi Aleyna Kalaycıoğlu başka futbolcunun radarında!
Cengiz Ünder'in eski gözdesi Aleyna Kalaycıoğlu başka futbolcunun radarında! Bir dönem Cengiz Ünder ile görüştüğü söylenen Aleyna Kalaycıoğlu; bugünlerde başka bir futbolcunun radarına girdi.
Cengiz Ünder sarışın güzeli Fransa'da ağırlıyor
Cengiz Ünder sarışın güzeli Fransa'da ağırlıyor Bir dönem adı şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılan futbolcu Cengiz Ünder, gönlünü fenomen Bilge Yenigül'e kaptırdı.
Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi için adalet peşinde
Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi için adalet peşinde Aleyna Kalaycıoğlu, geçirdiği trafik kazasının ardından yüzde 100 engelli olan kardeşi Cansu hakkında bir paylaşım yaptı.
Adı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılan futbolcu Cengiz Ünder objektiflere yansıdı
Adı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılan futbolcu Cengiz Ünder objektiflere yansıdı Fransa'nın Marsilya takımında futbol yaşantısını sürdüren futbolcu Cengiz Ünder, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Aleyna Kalaycıoğlu ve Burak King'ten bomba haber
Aleyna Kalaycıoğlu ve Burak King'ten bomba haber Geçtiğimiz ay bir AVM'de görüntülenen Aleyna Kalaycıoğlu ve "Uzun zamandır arkadaşız şimdi yeni şarkı çalışmamız var çok güzel bir şarkı geliyor, aşk yok şarkı var." demekle yetinmişti.
Aleyna Kalaycıoğlu Cengiz Ünder'in kalbini kazanmaya çalışıyor! Annesi devrede!
Aleyna Kalaycıoğlu Cengiz Ünder'in kalbini kazanmaya çalışıyor! Annesi devrede! Aleyna Kalaycıoğlu, futbolcu Cengiz Ünder'le geçtiğimiz yaz kısa süreli aşk yaşamıştı.