Aleyna Kalaycıoğlu


Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'yı yalanladı: "Bana abi falan demedi"
Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'yı yalanladı: "Bana abi falan demedi" Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı'nın "Aleyna, Sinan'a 'abi' diyordu" açıklamasını yalanladı.
Pınar Eliçe'den bomba Aleyna Kalaycıoğlu-Sinan Akçıl yorumu!
Pınar Eliçe'den bomba Aleyna Kalaycıoğlu-Sinan Akçıl yorumu! Müzisyen Sinan Akçıl, 'Survivor'daki başarısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Aleyna Kalayacıoğlu ile müzikal iş birliğine başlamış; 'Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Tilki'yi geçecek' iddiasında bulunmuştu.
Burcu Kıratlı'dan Aleyna Kalaycıoğlu'na olay gönderme
Burcu Kıratlı'dan Aleyna Kalaycıoğlu'na olay gönderme Güzel oyuncu Burcu Kıratlı önceki gün objektiflere yansıdı.
Aleyna Kalaycıoğlu'ndan bomba Cengiz Ünder ve Sinan Akçıl açıklaması!
Aleyna Kalaycıoğlu'ndan bomba Cengiz Ünder ve Sinan Akçıl açıklaması! "Survivor" yarışmasında güzelliği ve başarısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Aleyna Kalaycıoğlu, konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında konuşulacak açıklamalar yaptı.
Cengiz Ünder Aleyna Kalaycıoğlu'nu engelledi!
Cengiz Ünder Aleyna Kalaycıoğlu'nu engelledi! "Survivor" yarışmasıyla tanınan Aleyna Kalaycıoğlu mili futbolcu Cengiz Ünder ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyordu.
Sinan'dan Burcu Kıratlı, Aleyna'dan Cengiz Ünder açıklaması!
Sinan'dan Burcu Kıratlı, Aleyna'dan Cengiz Ünder açıklaması! Şarkıcı Sinan Akçıl, önceki gün Aleyna Kalaycıoğlu ile birlikte Çekmeköy’de bir halk konseri düzenledi.
Cengiz Ünder Aleyna Kalaycıoğlu uğruna bir servet harcadı
Cengiz Ünder Aleyna Kalaycıoğlu uğruna bir servet harcadı Son haftalarda gösterdiği performansla takımın vazgeçilmezleri arasına giren Cengiz Ünder, Marsilya'nın Lille'i 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın da yıldızları arasında yer aldı.