Ali Atay


Hazal Kaya eski imajına geri döndü
Hazal Kaya eski imajına geri döndü "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Hazal Kaya, rollerinin yanı sıra imajı ve paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.
Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinden ikinci çocuk müjdesi!
Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinden ikinci çocuk müjdesi! Fikret Ali adında bir oğlu olan güzel oyuncu Hazal Kaya, ikinci bebeğini bekliyor.
'Leyla ile Mecnun' dizisinin akıbeti ne olacak?
'Leyla ile Mecnun' dizisinin akıbeti ne olacak? Fenomen dizi “Leyla İle Mecnun” 10 yıl sonra dijital için yeniden çekilmişti.
Hazal Kaya - Ali Atay çifti tatile çıktı
Hazal Kaya - Ali Atay çifti tatile çıktı Hazal Kaya ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay, oğulları Fikret Ali ve yakın arkadaşları Tanem Sivar - Edhem Dirvana ile soluğu Bozburun'da aldı.
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü dudak dudağa sobelendi
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü dudak dudağa sobelendi Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü Asmalımescit'te oldukça neşeli bir gece geçirdi. Genç aşkının öpücüklere boğduğu Onur Ünlü göbek attı.
Hazal Kaya'dan Ali Atay'a: "Sana çok aşığım!"
Hazal Kaya'dan Ali Atay'a: "Sana çok aşığım!" 6 Şubat 2019'da beş yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay, aynı yıl Kasım ayında oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olma sevincini yaşamıştı.
Hazal Kaya'dan flaş ikinci çocuk açıklaması
Hazal Kaya'dan flaş ikinci çocuk açıklaması 2019'da kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile dünyaevine giren, aynı yıl oğlu Fikret Ali'yi kucağına alan Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Levent’te bir menajerlik şirketinden çıkarken görüntülendi.