Ali Atay


Hazal Kaya ikinci kez anne olmak için gün sayıyor
Hazal Kaya ikinci kez anne olmak için gün sayıyor Sevilen oyuncu Hazal Kaya ikinci kez anne olmak için gün sayıyor.
Hazal Kaya: "Kızımızın ismi..."
Hazal Kaya: "Kızımızın ismi..." Kızına kavuşmak için gün sayan Hazal Kaya, eşi Ali Atay ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Kaya, kızının ismiyle ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu.
Hazal Kaya'nın doğumu Amerika'da mı gerçekleşecek?
Hazal Kaya'nın doğumu Amerika'da mı gerçekleşecek? İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Hazal Kaya, hamilelik süreciyle ilgili sorulara yanıt verdi.
Hazal Kaya ile Ali Atay 5 milyon liraya yazlık aldı
Hazal Kaya ile Ali Atay 5 milyon liraya yazlık aldı Ali Atay ile 3 yıldır mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya, ikinci çocuğuna 4.5 aylık hamile.
Hazal Kaya: "Kızımızın ismine karar verdik"
Hazal Kaya: "Kızımızın ismine karar verdik" Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya doğacak kızına iki isim vereceğini söylemiş, ikinci ismin kendisinin de ikinci ismi olan “Leyla” olacağını açıklamıştı.
Bebek bekleyen Hazal Kaya'dan yeni paylaşım
Bebek bekleyen Hazal Kaya'dan yeni paylaşım Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile 6 Şubat 2019'da 5 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmıştı. Aynı yıl kasım ayında oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alan ünlü çift, şimdilerde ikinci bebeklerini bekliyor.
Hazal Kaya bebeğinin ismini açıkladı
Hazal Kaya bebeğinin ismini açıkladı Mutlu evlilikleri magazin camiasında hayli takdir gören ünlü oyuncular Hazal Kaya ve Ali Atay çifti ikinci bebeklerini bekliyor.