Ali Atay


Ali Atay oğlunun bir dediğini iki etmedi
Ali Atay oğlunun bir dediğini iki etmedi Ali Atay, 2019’da dünyaya gelen oğlu Fikret Ali ile geçtiğimiz gün İstinyePark’taydı.
Ali Atay'ın baba-oğul pozuna beğeni yağdı
Ali Atay'ın baba-oğul pozuna beğeni yağdı Dijitalde yayınlanan "Leyla ile Mecnun" dizisinde rol alan Ali Atay, oğlu Fikret Ali'yle objektiflere poz verdi.
"Son Yaz" dizisi için apar topar final kararı alındı!
"Son Yaz" dizisi için apar topar final kararı alındı! FOX’un Ali Atay, Alperen Duymaz, Birce Akalay ve Hafsanur Sancakturan’ı buluşturan dizisi "Son Yaz" final yapıyor.
Hazal Kaya'nın 32. yaş sevinci
Hazal Kaya'nın 32. yaş sevinci Kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya, önceki gün 32'nci yaş gününü eşi Ali Atay ve dostları ile birlikte Bomontiada'da kutladı.
Hazal Kaya: "Set fotoğrafçılarıyla ben muhatap oluyorum"
Hazal Kaya: "Set fotoğrafçılarıyla ben muhatap oluyorum" Pandemi döneminde dijitalde yayınlanacak bir dizi bir de sinema film, çeken Hazal Kaya, YouTube'da yayınlanan 'Teras Noir' adlı programa konuk oldu.
Hazal Kaya ve Ali Atay'ın alışveriş günü
Hazal Kaya ve Ali Atay'ın alışveriş günü Pandemi döneminde Onur Tuna ile "Benden Ne Olur" filminde ve Selahattin Paşalı ile "Pera Palas’ta Gece Yarısı" dizisinde rol alan oyuncu Hazal Kaya önceki gün eşi Ali Atay ile objektiflere yansıdı.
Birce Akalay'ın 'Son Yaz' macerası başladı
Birce Akalay'ın 'Son Yaz' macerası başladı Alperen Duymaz, Ali Atay ve Hafsanur Sancaktutan'ın oynadığı 'Son Yaz' dizisinin kadrosuna Birce Akalay dahil oldu.