Ali Atay


"Ölümlü Dünya 2" filmi bugün sete çıkıyor
"Ölümlü Dünya 2" filmi bugün sete çıkıyor Fenomen film "Ölümlü Dünya" serisinin merakla beklenen ikinci filmi Disney Plus için çekilecek.
Hazal Kaya ve Ali Atay çocukları bakıcıya bıraktı
Hazal Kaya ve Ali Atay çocukları bakıcıya bıraktı Çıktıkları alışveriş turunda görüntülenen Hazal Kaya ile eşi Ali Atay, "Çocuklar evde, bakıcıları bakıyor" dedi.
Hazal Kaya'nın bebeğiyle fotoğrafına beğeni yağdı
Hazal Kaya'nın bebeğiyle fotoğrafına beğeni yağdı Kızı Süreyya Leyla'nın doğumuyla ikinci kez anne olma sevincini yaşayan Hazal Kaya, bebeğinin kucağında uyuduğu anları paylaştı.
Hazal Kaya eşi Ali Atay'ın dudaklarına yapıştı!
Hazal Kaya eşi Ali Atay'ın dudaklarına yapıştı! Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay ile yayınladığı aşk karesi sosyal medyada olay yarattı.
Leyla ile Mecnun dizisinden tatsız veda: "Ben bu oyunu bozamadım"
Leyla ile Mecnun dizisinden tatsız veda: "Ben bu oyunu bozamadım" "Leyla ile Mecnun" dizisi 4. sezonuyla veda etti. Dizinin senaristi Burak Aksak, "Leyla ile Mecnun'un ekran yolcuğu sona erdi. Emeği geçen herkese teşekkürler" paylaşımı yaptı.
Hazal Kaya: "Yerimizden kalkamıyoruz"
Hazal Kaya: "Yerimizden kalkamıyoruz" Sevilen oyuncu Hazal Kaya'dan Süreyya Leyla'lı yeni paylaşım geldi.
Oyuncu Köksal Engür gözyaşlarıyla uğurlandı
Oyuncu Köksal Engür gözyaşlarıyla uğurlandı Dünya Tiyatrolar Günü'nde yaşamını yitiren seslendirme sanatçısı ve oyuncu İsmail Köksal Engür, son yolculuğuna uğurlandı. Üsküdar Şakirin Camii'nde düzenlenen cenaze törenine çok sayıda oyuncu meslektaşı katıldı.