Ali Yerlikaya


Vali Yerlikaya: "Otoyol ve TEM'den araçlarınızı kaldırın"
Vali Yerlikaya: "Otoyol ve TEM'den araçlarınızı kaldırın" İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, karla mücadelenin etkin şekilde sürdürülmesi için otoyol ve D-100’de park edilmiş özel araçların, sahipleri tarafından kaldırılması gerektiğini söyledi.
İstanbul'da 13.00'e kadar özel araçlar trafiğe çıkamayacak
İstanbul'da 13.00'e kadar özel araçlar trafiğe çıkamayacak İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kentte etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bugün saat 13.00'e kadar özel araçların trafiğe çıkışına izin verilmeyeceğini açıkladı.
İstanbul Valisi açıkladı: "İzin vermiyoruz"
İstanbul Valisi açıkladı: "İzin vermiyoruz" İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, olumsuz hava şartları nedeniyle Bolu yönüne gidecek vatandaşlara izin verilmediğini açıkladı.
İstanbul'da üniversitelerde eğitim ve sınavlara ara verildi
İstanbul'da üniversitelerde eğitim ve sınavlara ara verildi İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da üniversitelerde eğitime ve sınavlara 2 gün ara verildiğini duyurdu.
İstanbul'da renk turuncudan sarıya döndü
İstanbul'da renk turuncudan sarıya döndü İstanbul'da Covid-19 aşı uygulaması tüm hızıyla sürüyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün saat 12.30 itibarıyla İstanbul'da 1.doz aşıda yüzde 65'in geçildiğini söyledi.
İstanbul için art arda 'Kısıtlamasız Cumartesi' mesajları
İstanbul için art arda 'Kısıtlamasız Cumartesi' mesajları İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kısıtlamasız ilk cumartesi için art arda mesajlar yayınladı.
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan flaş Corona virüs açıklaması!
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan flaş Corona virüs açıklaması! Vali Ali Yerlikaya, İstanbul'un vaka sayılarıda en çok ve en az düşüş gözlenen ilçelerini açıkladı.