Alican Yücesoy


Bade İşçil ve Deniz Çakır aynı dizide buluşuyor
Bade İşçil ve Deniz Çakır aynı dizide buluşuyor Bade İşçil ile Deniz Çakır "Aslında Özgürsün" adlı dizide buluşuyor.
Alican Yücesoy'da Corona virüse yakalandı
Alican Yücesoy'da Corona virüse yakalandı ‘Maske Kimsin Sen?’ isimli yarışma programında jüri üyesi olarak ekrana gelen ünlü oyuncu Eda Ece, ikinci kez Corona virüse yakalandığını açıklamıştı. Ece'nin ardından Alican Yücesoy'un da testinin pozitif çıktığı öğrenildi.
Kanal D'nin duyurduğu program yayınlanmadan kanal değiştirdi
Kanal D'nin duyurduğu program yayınlanmadan kanal değiştirdi Kanal D'nin geçen ay duyurduğu 'Maske Kimsin Sen?' yarışmasının adresi değişti. Tanıtımları yayınlanarak duyurusu yapılan yarışma programı, başlamadan FOX'a transfer oldu.
Tansel Öngel'in sunacağı yarışmaya ünlü jüri üyeleri
Tansel Öngel'in sunacağı yarışmaya ünlü jüri üyeleri Medyapım'ın Kanal D için "The Masked Singer" adlı fenomen yarışmadan uyarladığı “Maske Kimsin Sen?” programı şimdiden büyük merak uyandırdı.
Sürpriz isimler sinema filminde buluşacak
Sürpriz isimler sinema filminde buluşacak "Ayla" ve "Müslüm" gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu "Bandırma Füze Kulübü" fimi için hazırlık yapıyor.
Burçin Terzioğlu İzmir'de sete çıktı
Burçin Terzioğlu İzmir'de sete çıktı Sempatik oyuncu Burçin Terzioğlu 'Hükümsüz' dizisi için İzmir'de sete çıktı.
Özgü Namal'ın rolünü hangi ünlü oyuncu canlandıracak?
Özgü Namal'ın rolünü hangi ünlü oyuncu canlandıracak? Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Özgü Namal setlere dönmeye hazırlanıyordu ancak flaş bir kararla diziden ayrıldı.