Alina Boz


Alina Boz yavru kediye Kubi adını verdi Güzel oyuncu Alina Boz, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, "Tanıştırayım, 'Kubi'. 'Aşk 101' çekimlerinde Kubilay Aka ile yaralı bulduk. Büyüdü, iyileşti. Adı da 'Kubi' kaldı" notunu düştü.
Çağatay Ulusoy tasarımcı olacak Geçen aylarda Çağatay Ulusoy’un tv8 ile anlaştığı ve OGM Medya’nın yeni dizisiyle ekrana döneceği gündeme gelmişti.
Alina Boz ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan proje hayranlarını heyecanlandırdı Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Erkan Kolçak Köstendil'in başrollerini paylaştığı 'Bandırma Füze Kulübü'nün çekimleri devam ediyor.
Alp Navruz ve Alina Boz'un sürpriz buluşması Genç kuşağın iki yıldız oyuncusu Alina Boz ile Alp Navruz 2018 ile 2019 yıllarında “Elimi Bırakma” dizisinde kamera karşısına geçmişti. İki oyuncu şimdi yeniden aynı projede buluştu.
Sürpriz isimler sinema filminde buluşacak "Ayla" ve "Müslüm" gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu "Bandırma Füze Kulübü" fimi için hazırlık yapıyor.
Mithat Can Özer'den "Aşk 101" sorusuna şaşırtan tepki! 23 yaşındaki oyuncu Alina Boz, önceki gün sevgilisi Mithat Can Özer’le Etiler’deki bir mekan çıkışı görüntülendi.
Alina Boz: "Kadın öğreticidir" Rol aldığı "Aşk 101" dizisinin yeni sezon bölümleri merakla beklenen oyuncu Alina Boz, hemcinsleri hakkında açıklamalarda bulundu.