Alina Boz


'Maraşlı' dizisi de yurtdışına açılıyor Alina Boz ve Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı "Maraşlı" dizisi yurtdışında ekranlara gelmeye hazırlanıyor.
Burak Deniz Corona virüse yakalandı Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, muhabirlerin maske takmamasıyla ilgili sorularına, “Kısa mesafe olduğu için takmadım” cevabını vermişti.
Burak Deniz'den 'Alina Boz' çıkışı! "Maraşlı" dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Burak Deniz, önceki gün Etiler’de hastane çıkışında objektiflere takıldı.
Alina Boz'dan Burak Deniz'e neşeli kutlama "Maraşlı" dizisi yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle izleniyor. Dizinin başrolleri olan Alina Boz ve Burak Deniz'in uyumu da çok beğeniliyor.
'Maraşlı' ve 'Mahur'dan konuşulacak açıklamalar Son yılların en yetenekli genç yıldızları Alina Boz ve Burak Deniz verdikleri pozlarla büyük beğeni toplarken çok özel açıklamalarda bulundular.
Alina Boz'u kıskanan Didem Soydan olay çıkardı! Ekim ayından bu yana aşk yaşayan Didem Soydan ile Burak Deniz birbirine girdi. Burak Deniz'in içeriye zorla girip kendini savunmaya çalışması sırasında gürültüden rahatsız olan komşuları polis çağırdı.
Burak Deniz ve Alina Boz'dan konuşulan pozlar "Maraşlı" dizisi yeni bir dizi olmasına rağmen Maraşlı ve Mahur'un uyumu o kadar beğenildi ki, sosyal medyada en çok konuşulan dizi çifti oldu. Şimdi de ünlü oyuncuların bu uyumu ekranlardan dergi kapaklarına taşındı.