Alina Boz


Alina Boz gelinliğini seçti! Provalarda görüntülendi
Alina Boz gelinliğini seçti! Provalarda görüntülendi Oyuncu Alina Boz ve sevgilisi Umut Evirgen, evlilik hazırlıklarına başladı.
Serenay Sarıkaya'ya Alina Boz ile evleneceği söylenen eski aşkı soruldu
Serenay Sarıkaya'ya Alina Boz ile evleneceği söylenen eski aşkı soruldu Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya önceki gün basın mensuplarıyla karşılaştı.
Alina Boz ve Umut Evirgen apar topar nikah masasına oturuyor
Alina Boz ve Umut Evirgen apar topar nikah masasına oturuyor Umut Evirgen ve Alina Boz nikah masasına oturuyor. Çiftin nikah günü aldığı söylendi.
Umut Evirgen eski aşkı Serenay Sarıkaya'nın yeni pozlarına kayıtsız kalamadı
Umut Evirgen eski aşkı Serenay Sarıkaya'nın yeni pozlarına kayıtsız kalamadı Alina Boz’la evlilik planları yapan Umut Evirgen, eski aşkı Serenay Sarıkaya’nın seksi pozlarına kayıtsız kalamadı. Sarıkaya’nın fotoğraflarını beğenerek dillere düşen Evirgen, fark edilince ışık hızıyla beğenisini geri çekti.
Umut Evirgen, Alina Boz ile yeni aşk pozlarını paylaştı
Umut Evirgen, Alina Boz ile yeni aşk pozlarını paylaştı Ünlü oyuncu Alina Boz'un işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'le geçen yaz başlayan sürpriz aşkı doludizgin sürüyor.
Umut Evirgen'den Alina Boz'a ilginç rica: "Bana söz vereceksin!"
Umut Evirgen'den Alina Boz'a ilginç rica: "Bana söz vereceksin!" Geçen yaz aşkları magazin gündemine bomba gibi düşen Umut Evirgen ile Alina Boz; bir an olsun ayrılmıyor...
Umut Evirgen ile Alina Boz nerede ve nasıl görüntülendi?
Umut Evirgen ile Alina Boz nerede ve nasıl görüntülendi? Yaz boyunca aşk pozlarıyla gündemden düşmeyen Umut Evirgen ve Alina Boz bir an olsun ayrılmıyor.