Alina Boz


Alina Boz-Umut Evirgen'in düğününde Özge Özpirinçci'den "bebek" açıklaması!
Alina Boz-Umut Evirgen'in düğününde Özge Özpirinçci'den "bebek" açıklaması! 'Sandık Kokusu' ile ekranlara dönmeye hazırlanan Özge Özpirinçci, cumartesi akşamı evlenen Alina Boz - Umut Evirgen çiftine, düğün sırasında şaşırtan sözler söyledi.
Serenay Sarıkaya İbrahim Selim'e verdiği sözü tuttu
Serenay Sarıkaya İbrahim Selim'e verdiği sözü tuttu Güzel yıldız Serenay Sarıkaya, sunucu ve oyuncu İbrahim Selim'e verdiği sözü tuttu.
Serenay Sarıkaya'dan evlenen eski aşkı Umut Evirgen'e gönderme
Serenay Sarıkaya'dan evlenen eski aşkı Umut Evirgen'e gönderme Yaklaşık 6 aydır aşk yaşayan oyuncu Alina Boz ile işletmeci Umut Evirgen, dün akşam evlendi. Evirgen'in eski aşkı Serenay Sarıkaya'nın "Dünya yanarken ben" paylaşımı çok konuşuldu.
Alina Boz ve Umut Evirgen evlendi
Alina Boz ve Umut Evirgen evlendi Ünlü oyuncu Alina Boz ile yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen evlendi. Çifte evlilik cüzdanını nikah şahitlerinden Fatih Terim verdi.
Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğün davetiyesi ortaya çıktı
Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğün davetiyesi ortaya çıktı Ünlü oyuncu Alina Boz ile 5 ay önce aşk yaşadığını ilan ettiği Umut Evirgen düğün davetiyelerini arkadaşlarına göndermeye başladı.
Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününde Somer Şef detayı
Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününde Somer Şef detayı Beraberlikleri magazin gündemine bomba gibi düşen Alina Boz ile Umut Evirgen çifti 2 Aralık Cumartesi günü 5 aylık ilişkilerini nikah masasına taşıyor.
Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününün detayları belli oldu
Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününün detayları belli oldu 2 Aralık'ta evlenecek olan Alina Boz ve Umut Evirgen'in planladığı görkemli düğünün detayları belli oldu.