Alina Boz


"Peri Masalı" erken finale mi gidiyor?
"Peri Masalı" erken finale mi gidiyor? FOX’un Med Yapım imzalı “Bir Peri Masalı” dizisi Med Yapım’ın bu sezon çektiği iddialı projeler arasındaydı.
Alina Boz'u vizyon heyecanı sardı
Alina Boz'u vizyon heyecanı sardı Alina Boz, gerçek olaylardan uyarlanan "Bandırma Füze Kulübü"ndeki başrolüyle bu kez beyazperdeden izleyicileri etkilemeye hazırlanıyor.
Deniz Can Aktaş'ı vizyon heyecanı sardı
Deniz Can Aktaş'ı vizyon heyecanı sardı Alina Boz, Deniz Can Aktaş ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrollerini paylaştığı 'Bandırma Füze Kulübü' filmi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Umut Evirgen'in adı çok sürpriz bir isimle anılıyor!
Umut Evirgen'in adı çok sürpriz bir isimle anılıyor! Serenay Sarıkaya ile yaklaşık bir yıl süren ilişkisi Yunanistan tatilinin ardından biten Umut Evirgen için yeni bir aşka yelken açtığı iddiası konuşuluyor.
Umut Evirgen'in Alina Boz'a iltifatları ortalığı karıştırdı!
Umut Evirgen'in Alina Boz'a iltifatları ortalığı karıştırdı! Serenay Sarıkaya’dan ayrılan Umut Evirgen, Uzun süredir Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz’a sosyal medyadan yorum üzerine yorum yaptı.
Deniz Can Aktaş ve Alina Boz'u vizyon heyecanı sardı
Deniz Can Aktaş ve Alina Boz'u vizyon heyecanı sardı Alina Boz, Deniz Can Aktaş ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrollerini paylaştığı 'Bandırma Füze Kulübü' filmi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Uzun süredir görüntülenmeyen Ali Aksöz hakkında gerçek ortaya çıktı!
Uzun süredir görüntülenmeyen Ali Aksöz hakkında gerçek ortaya çıktı! "Medcezir" dizisinde Çağatay Ulusoy'un ağabeyini canlandıran Ali Aksöz; uzun bir süredir ortalarda görünmüyordu.