alkol


Alkol şişesiyle AVM'yi turlayan Merve Boluğur'dan zehir zemberek sözler
Alkol şişesiyle AVM'yi turlayan Merve Boluğur'dan zehir zemberek sözler Merve Boluğur alkol şişesiyle AVM'ye gitmiş hiç tanımadığı birinin masasına oturmuştu. Konuyla ilgili sessizliğini bozup, zehir zemberek açıklamada bulundu.
AVM'de içkiyle gezen Merve Boluğur tanımadığı birinin masasına oturdu
AVM'de içkiyle gezen Merve Boluğur tanımadığı birinin masasına oturdu 53 gün evli kaldıktan sonra Mert Aydın’dan boşanan Merve Boluğur yaptıklarıyla şaşırtmaya devam ediyor. Alkol şişesiyle bir AVM’de gezen Boluğur hiç tanımadığı birinin de masasına oturdu.
Serdar Ortaç'tan alkollü, sigaralı konser
Serdar Ortaç'tan alkollü, sigaralı konser Ankara'da sahne alan Serdar Ortaç ne kadehi ne de sigarayı elinden bırakmadı.
Friends dizisi oyuncusu ölümden döndü!
Friends dizisi oyuncusu ölümden döndü! Efsanevi 'Friends' (Arkadaşlar) dizisinde 'Chandler' karakterine 10 yıl hayat veren 53 yaşındaki oyuncu Matthew Perry ölümden döndüğünü anlattı.
Fırat Tanış'tan konuşulan itiraf!
Fırat Tanış'tan konuşulan itiraf! Fırat Tanış, Nuri Bilge Ceylan'ın "Bir Zamanlar Anadolu'da" filminde 'Kenan' karakterini oynamış ancak ne filmin galasına gelmişti ne de karakterinin dublajını kendisini yapmıştı.
Enes Batur'dan tepki çeken açıklama!
Enes Batur'dan tepki çeken açıklama! Uzun süreden bu yana ortalıkta görülmeyen ve geçtiğimiz aylarda alkollü bir şekilde objektiflere yakalanması çok konuşulan Enes Batur'un YouTube hesabındaki videosu gündem oldu.
Fırat Tanış alkol batağına düştüğünü itiraf etti
Fırat Tanış alkol batağına düştüğünü itiraf etti Son dönemde oynadığı rollerle adından söz ettiren Fırat Tanış, "Bulunduğum yerde olamazdım" diyerek geçmişte alkolle mücadele ettiğini söyledi.