Altan Erkekli


Altan Erkekli: "İnşaat mühendisi olacakken oyuncu oldum"
Altan Erkekli: "İnşaat mühendisi olacakken oyuncu oldum" Son olarak ekranlara veda eden "Baht Oyunu" adlı dizide yer alan usta oyuncu Altan Erkekli, asıl yapmak istediği mesleği ilk kez açıkladı.
"Bozkır" dizisinin ikinci sezonu çekilecek
"Bozkır" dizisinin ikinci sezonu çekilecek Dijitalde yayınlanan ve büyük ilgi gören Bozkır dizisinin 2. sezonu çekilecek.
Bir Dilek Tut filmi Oscar yolunda
Bir Dilek Tut filmi Oscar yolunda Meta Akkuş'un yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği "Bir Dilek Tut" filmi Flickers Rhode İsland International film festivalinde yarı finale yükseldi.
Oyuncu Altan Erkekli muhabirleri telaşlandırdı
Oyuncu Altan Erkekli muhabirleri telaşlandırdı Usta oyuncu Altan Erkekli önceki gün Nişantaşı'ndaki hastaneye girerken objektiflere yansıdı.
'Beyaz Gelincik'in ünlü oyuncuları yıllar sonra aynı dizide
'Beyaz Gelincik'in ünlü oyuncuları yıllar sonra aynı dizide 2005-2007 yılları arasında yayınlanan "Beyaz Gelincik" dizisinin iki başrol oyuncusu Sezin Akbaşoğulları ile Erkan Petekkaya uzun yıllar sonra yeniden bir dizide buluşuyor.
Altan Erkekli: "Oyunlarım unutuluyor filmlerim unutulmuyor"
Altan Erkekli: "Oyunlarım unutuluyor filmlerim unutulmuyor" Oyuncu Altan Erkekli Ramazan eğlenceleri kapsamında Veysel Diker ile 'Ortadaki Oyun' adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.
4 yılda çekilen 'Bir Dilek Tut' vizyona giriyor
4 yılda çekilen 'Bir Dilek Tut' vizyona giriyor Vildan Atasever, Altan Erkekli ile ‘Bir Dilek Tut' adlı çocuk filminde rol aldı.