altın


Mahalle kuyumcusundan 100 milyon liralık vurgun!
Mahalle kuyumcusundan 100 milyon liralık vurgun! Ankara’da mahalle kuyumcusu Abdullah Torun, aralarında akrabalarının da bulunduğu 60 kişiyi 100 milyon lira dolandırdı.
Kuyumcukent'te 100 milyon liralık altın vurgunu!
Kuyumcukent'te 100 milyon liralık altın vurgunu! İstanbul Kuyumcukent'te 100 milyon liralık bir vurgun yapıldığı iddia edildi. 9 kuyumcu, altın verdikleri firma tarafından dolandırıldıkları iddiasıyla savcılığa başvurdu.
Hırsızlar Tolgay Arslan'ın evini talan etti!
Hırsızlar Tolgay Arslan'ın evini talan etti! İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Udinese'de forma giyen Tolgay Arslan'ın, evine hırsız girdi.
Diyanet'ten kiralık takılarla ilgili fetva!
Diyanet'ten kiralık takılarla ilgili fetva! Diyanet, düğünlerde kiralık takı sorusuna “Varlıklı göstermek ahlaki değil” yanıtını verdi.
Kayıp Nazi hazinesi Polonya'da bulundu
Kayıp Nazi hazinesi Polonya'da bulundu Almanya’nın kalpsiz diktatörü Hitler ve adamları tarafından saklanan Nazi altınlarının yeri bulundu. 1 Eylül'den itibaren çıkarılmaya başlanacak olan altın ve mücevherlerin tam 28 ton olduğu belirtiliyor.
Gram altın 1000 lirayı aştı
Gram altın 1000 lirayı aştı ABD Merkez Bankası'nın 75 baz puanlık faiz artışına gitmesinin ardından altın fiyatları yükselişe geçti...
Altın fiyatları bir yılın dibini gördü
Altın fiyatları bir yılın dibini gördü Dolar 20 yılın en yüksek seviyesinin altında seyrederken diğer para birimlerine sahip alıcılar için külçe daha pahalı hale geldi.