altın


Altın fiyatlarında yeni rekorlar
Altın fiyatlarında yeni rekorlar Altın fiyatları dolar/TL'nin tarihi yüksek seviyeyi görmesinin ardından rekor kırdı. Gram altın 800 lira seviyesini aştı.
Altın fiyatları rekor tazeledi
Altın fiyatları rekor tazeledi Altın fiyatları iç piyasada dolar/TL kurunun sert yükselmesinin etkisiyle tarihi rekorunu yinelerken spot piyasada Fed ve faiz artışı beklentileri fiyatlamada etkili oldu.
Nazlı Kayı'nın kıyafet tercihi eleştiri konusu oldu
Nazlı Kayı'nın kıyafet tercihi eleştiri konusu oldu Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı, kıyafetiyle yine gündemde. Altın rengi Valentino kombinine 36 bin lira ödeyen sosyetik güzel, olay oldu.
Uzmanlar yorumladı: "Altında yeni rekor gelebilir"
Uzmanlar yorumladı: "Altında yeni rekor gelebilir" Altın fiyatlarındaki artış Türk Lirası’ndaki değer kaybı ve küresel gelişmeler nedeniyle hızlandı. Uzmanlara göre bu yılki yüzde 30’luk artışa yeni rekorlar eklenebilir.
Altın fiyatları uçuşa geçti!
Altın fiyatları uçuşa geçti! Dolar/TL kurunun tarihi zirvesini görmesi ve ABD enflasyonu ile birlikte spot piyasada altının değer kazanması nedeniyle Kapalıçarşı’da altın fiyatları rekor kırdı.
Altın fiyatları yükselişte
Altın fiyatları yükselişte Faizlerin yakın zamanda yükselmeyeceği beklentisinin artması ve ABD istihdam verilerinin beklenenden pozitif gelmesi, altına olan ilgiyi artırdı. Ons altındaki artışa paralel olarak Kapalıçarşı'da gram altın fiyatları da arttı.
Altın fiyatları son iki ayın zirvesinde
Altın fiyatları son iki ayın zirvesinde Altın fiyatları, büyük merkez bankalarının bu haftaki faiz oranlarındaki 'güvercin' tutumu nedeniyle son iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı.