altın


Sosyal medya kullanıcıları külçe altın şovu yapan Nevra Bilem'i konuşuyor
Sosyal medya kullanıcıları külçe altın şovu yapan Nevra Bilem'i konuşuyor Kara ve naylon fatura operasyonları sonrası gözler lüks düşkünü sosyal medya fenomenlerinde... Bunlardan biri de dirseklerine kadar uzanan altın bileziklerle, altın zincirlerle poz veren Nevra Bilem...
Fenomen Özlem Öz: "Altınlarım sahte"
Fenomen Özlem Öz: "Altınlarım sahte" Lüks yaşam tarzlarını sosyal medyada sergileyen Tayyar-Özlem Öz çifti hakkında çok sayıda iddia çıktı. Güzellik merkezi işleten ve kozmetik malzeme ticareti yapan Özlem Öz, altınlarının sahte olduğunu söyledi.
800 bin liralık altın çalan telefon dolandırıcısı tutuklandı
800 bin liralık altın çalan telefon dolandırıcısı tutuklandı İstanbul'da M.İ.'yi arayıp kendilerini polis olarak tanıtarak 800 bin lira değerinde ziynet eşyasını alan şüpheliler yakalandı. Gözaltına alınan Tellac A. (22) adliyedeki işlemlerinin ardından tutuklandı. M.İ.'nin şüphelilerle telefonda görüştüğü anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.
TMSF'den Adnan Oktar'ın iki adamına 'kayıp altın' davası
TMSF'den Adnan Oktar'ın iki adamına 'kayıp altın' davası TMSF, Adnan Oktar’ın iki adamına alacak davası açtı. Davanın nedenini, grubun el konulan bir şirketinin kasasında olması gereken 7 kiloya yakın altının kayıp olması oluşturdu.
Dolar 27 TL'nin eşiğine geldi! Gram altında düşüş
Dolar 27 TL'nin eşiğine geldi! Gram altında düşüş Güne artışla başlayan Dolar/TL, şu sıralarda 27 Tl'yi zorlayarak 26,8910 seviyelerinden işlem görüyor. Gram altın ise düşüş gösterdi.
Mehmet Şimşek’ten krediler ve emekli maaşlarına ilişkin açıklama
Mehmet Şimşek’ten krediler ve emekli maaşlarına ilişkin açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yüksek enflasyona işaret ederek konut ve taşıt kredilere ilişkin yeni düzenlemeler geleceğinin sinyalini verdi. Şimşek ayrıca, en düşük emekli maaşlarına ilişkin de açıklamalarda bulundu.
Altın kaplamalı elbise giyen Süreyya Yalçın sosyal medyada gündem oldu
Altın kaplamalı elbise giyen Süreyya Yalçın sosyal medyada gündem oldu Lüks yaşantısı ile adından söz ettiren ve yaşamını ABD'de sürdüren servet sahibi sosyetik Süreyya Yalçın'ın bir deri bir kemik kalması sevenlerini tedirgin ediyor.