ambulans


Ambulans uçak Jiyan bebek için havalandı
Ambulans uçak Jiyan bebek için havalandı Mardin’de hemofili tanısı konulan 50 günlük Jiyan bebek, ambulans uçakla Ankara’ya sevk edildi.
10 metrelik çukura düşen vatandaşın imdadına itfaiye yetişti!
10 metrelik çukura düşen vatandaşın imdadına itfaiye yetişti! İstanbul'da sabah saatlerinde parkın hemen yanında bulunan ve etrafı tellerle çevrili 10 metre derinlikteki kanalizasyon çukuruna düşen kişiyi itfaiye ekipleri kurtardı.
Bağcılar’da ambulansa yol vermeyen sürücüye ceza yağdı
Bağcılar’da ambulansa yol vermeyen sürücüye ceza yağdı İstanbul Bağcılar'da ambulansa yol vermeyen ve yola beton döken beton mikserinin sürücüsüne adeta ceza yağdı. Sürücüye çeşitli nedenlerle toplam 21.268 Lira para cezası kesildi.
Sobadan sızan gazdan zehirlenen yaşlı çiftten acı haber
Sobadan sızan gazdan zehirlenen yaşlı çiftten acı haber Karabük'ün Safranbolu ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Yaşar Karayel (86) ve eşi Zeynep Karayel (79) hayatını kaybetti.
İngiltere’de grev dalgası büyüyor
İngiltere’de grev dalgası büyüyor İngiltere'de sağlık sektöründe grevler yayılıyor. Son olarak İngiltere ve Galler’de hemşirelerin ardından ambulans personelleri de 21 Aralık’ta greve çıkacaklarını açıkladı.
‘Ambulans gecikti’ diyerek saldırdılar!
‘Ambulans gecikti’ diyerek saldırdılar! Gaziantep'te dengesini kaybederek düşen Derviş Çelikbilek, 112 Acil Sağlık Ekibi tarafından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.
Sabiha teyzenin ambulans çilesi
Sabiha teyzenin ambulans çilesi İzmir Buca'da yaşayan 77 yaşındaki engelli kanser hastası Sabiha Güner, ışın tedavisi (radyoterapi) için öğlen saatlerinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitmek istedi.