Amine Gülşe


Amine Gülşe teklifleri düşünmeden reddediyor Eşi Mesut Özil'in Arsenal'dan Fenerbahçe'ye transfer olmasıyla İngiltere'den Türkiye'ye dönüş yapan Amine Gülşe yapımcıların da gözdesi oldu.
Amine Gülşe ve sevimli kızının salıncak keyfi Arsenal’den Fenerbahçe’ye transfer olan futbolcu Mesut Özil, oyuncu eşi Amine Gülşe ve bir yaşındaki kızları Eda ile Beykoz’da bir sitede oturuyor.
Özil çiftinin Eda'sı 1 yaşına bastı 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile ile Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, Haziran 2019’da mutluluğa imza atmıştı.
Amine Gülşe'nin ev haline yorum yağdı Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe, makyajsız ve doğal kıyafetlerle ev halini Instagram hesabından paylaştı.
Amine Gülşe'den sakatlık yaşayan eşi Mesut Özil'e destek Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Mesut Özil, Süper Lig'in 28. haftasında Ülker Stadı'nda oynadığı Fraport TAV Antalyaspor maçının 65. dakikasında sakatlandı. Ünlü futbolcunun ayağındaki iç ve dış yan bağlarda kısmi yırtıklar oluştu.
Amine Gülşe'nin sponsorlu alışverişi Mesut Özil, 2019’da Arsenal’de futbol oynadığı dönemde Dürüst Ailesi’nin Çamlıca’daki tripleks villasını 10 milyon dolara (Yaklaşık 70 milyon lira) satın almıştı.
Mesut Özil-Amine Gülşe çifti şöhret isimlere komşu oldu Çamlıca'daki villaları tadilatta olan Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, geçici olarak ünlü isimlerin yaşadığı Beykoz Çubuklu'daki bir siteye yerleşti.