Amine Gülşe


Ticarette ilerleyen Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest
Ticarette ilerleyen Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest Yeşil sahalardan kazandığı milyonlarca Euro ile ticaretin birçok alanına atılan Mesut Özil, işlerini daha da genişletiyor.
Amine Gülşe açıkladı: "Kızımız Mesut'un kopyası"
Amine Gülşe açıkladı: "Kızımız Mesut'un kopyası" 2019 yılında Mesut Özil ile dünyaevine giren Amine Gülşe, sosyal medya hesabından hayatından kesitler paylaşmaya devam ediyor. Bir bebeği bulunan ünlü çiftten Amine Gülşe, "Kızımız Mesut Özil'e benziyor" sözleri ile dikkat çekti.
Amine Gülşe'ye 'kırmızı kart' şoku!
Amine Gülşe'ye 'kırmızı kart' şoku! Futbolcu Mesut Özil'in 2019'da dünyaevine girdiği 2014 Türkiye Güzeli eşi Amine Gülşe, önceki gün bir AVM'deydi.
Mesut Özil: "Aşkımla akşam yemeği"
Mesut Özil: "Aşkımla akşam yemeği" Daha önce, "Kızım Eda için birçok şeye ara verdim. Bütün zamanımı ona ayırıyorum" açıklamasını yapan Amine Gülşe, eşi Mesut Özil ile birlikte yemeğe çıktı.
Amine Gülşe'nin setlere dönmeye niyeti yok
Amine Gülşe'nin setlere dönmeye niyeti yok Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe, kızı Eda Özil'le objektiflere yansıdı.
Amine Gülşe'den eşine romantik kutlama
Amine Gülşe'den eşine romantik kutlama Yıldız futbolcu Mesut Özil, Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile olan mutlu evliliğiyle takdir topluyor.
Amine Gülşe'den eşi Mesut Özil'e bebek mesajı: "5 çocuk sözü verdik"
Amine Gülşe'den eşi Mesut Özil'e bebek mesajı: "5 çocuk sözü verdik" “5 çocuk sözü verdik” diyen Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe, kızı Eda’ya kardeş istediğini söyledi.