Amine Gülşe


Amine Gülşe'den 'üç nesil' pozu Fenerbahçe’ye transfer olan Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe 2019’da evlenmiş, geçen Mart ayında da kızları Eda’ya kavuşmuşlardı.
Amine Gülşe setlere geri mi dönüyor? Eşi Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olmasıyla İstanbul'a dönüş yapan Amine Gülşe, yapımcıların da radarına girdi.
Buse Varol: "Bu hamileliğim çok zor geçiyor" Alişan'ın eşi Buse Varol, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. İkinci bebeğine hamile olan 30 yaşındaki oyuncu, "Bu hamileliğim daha sancılı geçiyor. Çok fazla ağrılarım oluyor" dedi.
Mesut Özil 120 midyeyi mideye indirdi! İngiliz devi Arsenal'dan sözleşmesini fesh ederek Fenerbahçe'ye transfer olan dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil, geçtiğimiz hafta özel uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmişti.
Amine Gülşe: "Şükürler olsun ülkemize döndük" Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak üzere eşi Amine Gülşe ve kızıyla birlikte Londra'dan Türkiye'ye geldi.
Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin eşyaları İstanbul'a geldi Fenerbahçe'ye transfer haberiyle konuşulan Mesut Özil, eşi Amine Gülşe ve kızı Eda'nın özel eşyalarını İstanbul'a göndertti. Çiftin 3 milyon TL değerindeki aracı da Türkiye'ye getirildi.
Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe'den konuşulan paylaşım Fenerbahçe'ye imza atmaya hazırlanan futbolcu Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe, sosyal medya hesabından ev hallerini paylaştı.