Amine Gülşe


Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye 75 bin dolarlık hediye
Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye 75 bin dolarlık hediye Şimdilerde ikinci bebeğini bekleyen Amine Gülşe, geçtiğimiz günlerde 29 yaşına bastı.
Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye romantik kutlama
Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye romantik kutlama Bir süredir Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve gelecek sene takımda olup olmayacağı henüz belli olmayan futbolcu Mesut Özil, eşi Amine Gülşe'nin doğum gününü romantik bir yazıyla kutladı.
Amine Gülşe - Mesut Özil evliliğinde kriz mi var?
Amine Gülşe - Mesut Özil evliliğinde kriz mi var? İki yıl önce kızı Eda'yı kucağına alan Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'nin 3 aylık hamile olduğu öğrenilmişti. İkinci çocuk haberiyle gündemde olan çiftten kafa karıştıran bir fotoğraf geldi.
Aybüke Pusat: "Tesadüfen Türkiye üçüncü güzeli oldum"
Aybüke Pusat: "Tesadüfen Türkiye üçüncü güzeli oldum" 2014 yılında Miss Turkey'de üçüncü olan Aybüke Pusat, yarışmaya tesadüfen katıldığını ifade ederek, "Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey'e başvuru yaptı. İlk üçe girmeyi düşünmüyordum bile" dedi.
Amine Gülşe üç aylık hamile
Amine Gülşe üç aylık hamile Fenerbahçe’de top koşturan futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe 2019’da nikah masasına oturmuştu.
Ticarette ilerleyen Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest
Ticarette ilerleyen Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest Yeşil sahalardan kazandığı milyonlarca Euro ile ticaretin birçok alanına atılan Mesut Özil, işlerini daha da genişletiyor.
Amine Gülşe açıkladı: "Kızımız Mesut'un kopyası"
Amine Gülşe açıkladı: "Kızımız Mesut'un kopyası" 2019 yılında Mesut Özil ile dünyaevine giren Amine Gülşe, sosyal medya hesabından hayatından kesitler paylaşmaya devam ediyor. Bir bebeği bulunan ünlü çiftten Amine Gülşe, "Kızımız Mesut Özil'e benziyor" sözleri ile dikkat çekti.