Amine Gülşe


Mesut Özil ile Nüket Doğan arasında 240 Binlik komisyon krizi iddiası
Mesut Özil ile Nüket Doğan arasında 240 Binlik komisyon krizi iddiası Luxury İnvestment Kurucusu ve Dünya ciro birincisi Nüket Doğan, Haziran ayında Fenerbahçeli Yıldız Futbolcu Mesut Özil‘in kayınvalidesine 12 Milyon TL’lik ev sattıktan sonra Özil’in yüzde 2’lik olan 240 Bin TL’lik komisyon parasını Nüket Doğan’a ödemediği iddia edildi.
Fenerbahçe forması giyen Amine Gülşe'ye tepki
Fenerbahçe forması giyen Amine Gülşe'ye tepki Daha önce Galatasaray formasıyla maçlara giden Amine Gülşe, önceki gün eşi için Fenerbahçeli oldu. Sarı-kırmızılı taraftarlar Gülşe’ye tepki gösterdi. Fenerbahçeliler de “Hoşgeldin yenge” diyerek destek oldu.
Amine Gülşe'nin oyunculuğa dönmeye niyeti yok
Amine Gülşe'nin oyunculuğa dönmeye niyeti yok Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile evlendikten sonra oyunculuğa ara veren Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin oyunculuğa dönmeye pek niyeti yok.
Şanslı bebek Eda'ya 3 bin liralık koltuk
Şanslı bebek Eda'ya 3 bin liralık koltuk Fenerbahçeli Mesut Özil ile evli olan Amine Gülşe ve kızları Eda önceki gün otomobil turuna çıktı.
Amine Gülşe: "Yıldönümümüz kutlu olsun kocacığım"
Amine Gülşe: "Yıldönümümüz kutlu olsun kocacığım" Fenerbahçeli yıldız futbolcu Mesut Özil ve eski Türkiye güzeli eşi Amine Gülşe evlilik yıldönümü paylaşımlarıyla konuşuldu.
Mesut Özil'den Filistinli çocuklara yardım eli
Mesut Özil'den Filistinli çocuklara yardım eli Bugüne kadar sadece Türkiye'de değil dünyanın her yerinde sayısız ihtiyaç sahibine yardım eli uzatan Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil'den örnek bir davranış daha...
Duygu Özlen'i görenler Amine Gülşe sanıyor
Duygu Özlen'i görenler Amine Gülşe sanıyor Oyuncu Duygu Özlen, 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe’ye benzetiliyor.