Angelina Jolie


Angelina Jolie eski eşiyle görüşmeye başladı
Angelina Jolie eski eşiyle görüşmeye başladı Hollywood'un güzel yıldızı Angeline Jolie, Brad Pitt ile girdiği velayet savaşının gölgesinde eski eşiyle görüşmeye başladı.
Angelina Jolie'nin 'intikam' sarısı!
Angelina Jolie'nin 'intikam' sarısı! ABD'li dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, 46’ncı yaşını altı çocuğuyla birlikte Los Angeles’ta bir restoranda kutladı.
Angelina Jolie yeni filminde ezber bozacak
Angelina Jolie yeni filminde ezber bozacak Yeni filminde bir itfaiyeciye hayat veren Angelina Jolie, bu işi yapanları öve öve bitiremedi
Şiddet iddiası Brad Pitt'in kalbini kırdı
Şiddet iddiası Brad Pitt'in kalbini kırdı Angelina Jolie 2016’da ayrıldığı Brad Pitt’i kendisine ve oğlu Maddox’a şiddet uygulamakla suçlamıştı. Brad Pitt’in bu suçlama nedeniyle çok kırıldığı, “Birlikte güzel günler de yaşamıştık” dediği öğrenildi.
Angelina Jolie: "Brad Pitt bana şiddet uyguladı"
Angelina Jolie: "Brad Pitt bana şiddet uyguladı" 2016'da yollarını ayıran ve resmen iki yıl önce boşanan Angelina Jolie ve Brad Pitt cephesinden şaşırtan bir haber geldi.
Brad Pitt'in annesinden olay Jennifer Aniston atağı!
Brad Pitt'in annesinden olay Jennifer Aniston atağı! Brad Pitt'in annesi Jane Pitt'in, oğlunun 2005'te ayrıldığı Jennifer Aniston ile yeniden evlenmesini istediği iddia edildi.
Angelina Jolie CIA için mi çalışıyor?
Angelina Jolie CIA için mi çalışıyor? Hollywood yıldızı Angelina Jolie’nin CIA için çalıştığı iddiaları bir kez daha gündeme geldi.