Anıl Altan


Pelin Akil yeni yaşına esprili girdi
Pelin Akil yeni yaşına esprili girdi Oyuncu Pelin Akil dün 35 yaşına girdi. Eşi Anıl Altan ve dostları evinde sürpriz yaparak bir doğum günü partisi düzenledi.
Anıl Altan ve Caner Erdeniz'in neşeli buluşması
Anıl Altan ve Caner Erdeniz'in neşeli buluşması Pelin Akil'in eşi Anıl Altan ve Müge Boz'un eşi Caner Erdeniz, önceki akşam kızlarını da alarak Bebek'te bir mekanda yemek yedi. Babalar ve kızları çıkışta topluca el ele tutuşarak basın mensuplarına poz verdi.
Pelin Akil'den herkesi şaşırtan ayrılık haberi!
Pelin Akil'den herkesi şaşırtan ayrılık haberi! 2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil ile Anıl Altan, 2019'da ikiz bebekleri Alin ve Lina'yı kucaklarına almıştı.
Pelin Akil: "Bizim için aşk, bir bakış"
Pelin Akil: "Bizim için aşk, bir bakış" Oyuncu Pelin Akil 2016’da meslektaşı Anıl Altan ile evlenmiş, 2019’da ikiz kızları Lina ve Alin dünyaya gelmişti.
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın tatil neşesi
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın tatil neşesi Oyuncu Anıl Altan ile mutlu bir evlilik yaşayan Pelin Akil, önceki gün ikiz kızları Alin ve Lina ile Hollanda'nın yolunu tuttu.
Pelin Akil - Anıl Altan çifti paraya para demiyor
Pelin Akil - Anıl Altan çifti paraya para demiyor TRT'nin Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yer alan oyuncu Pelin Akil, bir bebek bezi markasının yüzü oldu.
Pelin Akil: "Kızlarımız babaya çok düşkün"
Pelin Akil: "Kızlarımız babaya çok düşkün" Oyuncu Pelin Akil, eşi Anıl Altan ve ikiz kızları Lina ve Alin ile birlikte Arnavutköy'deydi. Bir mekanda yemek yiyen Altan ailesinin keyifli anları objektiflere yansıdı.