Anıl Altan


Anıl Altan: "Son sözü Pelin söyler"
Anıl Altan: "Son sözü Pelin söyler" En son 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde rol alan Pelin Akil, kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan'la objektiflere yansıdı.
Pelin Akil: "İkizlerin bakıcısı yok"
Pelin Akil: "İkizlerin bakıcısı yok" "Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı" dizisiyle izleyici karşısına çıkan Pelin Akil, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Pelin Akil'den Anıl Altan'a: "8 seneye neler sığdırdık!"
Pelin Akil'den Anıl Altan'a: "8 seneye neler sığdırdık!" 2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil ile Anıl Altan, 2019'da ikiz bebekleri Alin ve Lina'yı kucaklarına almıştı. 8 senedir mutlu birliktelikleri süren çift, evliliklerinin 5. yılını kutladı.
Anıl Altan: "Kontrol delisi olduk"
Anıl Altan: "Kontrol delisi olduk" Pelin Akil ile Anıl Altan 2016’da nikah masasına oturmuştu. Çiftin 2 yıl önce de ikiz kızları olmuştu. Anıl Altan, baba olmanın zorluklarını anlattı.
Pelin Akil hınca hınç dolu plajda denize girdi!
Pelin Akil hınca hınç dolu plajda denize girdi! Geçtiğimiz günlerde "Dışarısı ve sahil çok kalabalık olduğu için tercihimiz açık alanı olan AVM oldu" açıklamasını yapan Pelin Akil'in Marmaris'in hınca hınç dolu plajında denize girmesi şaşırttı.
Pelin Akil: "AVM'yi sahile tercih ederim"
Pelin Akil: "AVM'yi sahile tercih ederim" Pandemi nedeniyle uzun zamandır evde olduklarını söyleyen oyuncu Pelin Akil, sahiller kalabalık olduğu için açık alanı bulunan AVM'ye geldiklerini söyledi.
Pelin Akil'den eşine gözü yaşlı doğum günü mesajı
Pelin Akil'den eşine gözü yaşlı doğum günü mesajı Oyuncu Pelin Akil, eşi Anıl Altan'ın 31. yaşını gözyaşlarıyla kutlayarak endişe uyandırdı.