Anıl Altan


Ceyda Ateş cephesinden son dakika haberi
Ceyda Ateş cephesinden son dakika haberi Uzun süredir eşi Buğra Toplusoy’la Amerika’da yaşayan oyuncu Ceyda Ateş'in apar topar İstanbul'a dönüşü merak uyandırdı.
Anıl Altan soluğu Bakü'de aldı
Anıl Altan soluğu Bakü'de aldı Sempatik oyuncu Anıl Altan, önceki gün Formula 1 yarışlarını izlemek için özel davetli olarak Bakü'ye gitti.
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın bedavaya gelen tatili
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın bedavaya gelen tatili Pelin Akil ve Anıl Altan ikizleriyle birlikte Antalya'da tatilde. Ama bu tatilin bir özelliği var o da bedava olması...
Müge Boz ve Caner Erdeniz İzmir'de 'yardıma' koştu
Müge Boz ve Caner Erdeniz İzmir'de 'yardıma' koştu 'Wings for Life World Run' etkinliğinde Müge Boz, Caner Erdeniz, Pelin Akil, Anıl Altan, Onur Büyüktopçu, Cemre Gümeli, Müjde Uzman, Ayşe Tolga gibi birçok ünlü isim koşamayanlar için koştu.
Pelin Akil yeni yaşına esprili girdi
Pelin Akil yeni yaşına esprili girdi Oyuncu Pelin Akil dün 35 yaşına girdi. Eşi Anıl Altan ve dostları evinde sürpriz yaparak bir doğum günü partisi düzenledi.
Anıl Altan ve Caner Erdeniz'in neşeli buluşması
Anıl Altan ve Caner Erdeniz'in neşeli buluşması Pelin Akil'in eşi Anıl Altan ve Müge Boz'un eşi Caner Erdeniz, önceki akşam kızlarını da alarak Bebek'te bir mekanda yemek yedi. Babalar ve kızları çıkışta topluca el ele tutuşarak basın mensuplarına poz verdi.
Pelin Akil'den herkesi şaşırtan ayrılık haberi!
Pelin Akil'den herkesi şaşırtan ayrılık haberi! 2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil ile Anıl Altan, 2019'da ikiz bebekleri Alin ve Lina'yı kucaklarına almıştı.