anlaşma


Kayserispor'da Burak Yılmaz dönemi başladı
Kayserispor'da Burak Yılmaz dönemi başladı Kayserispor, teknik direktörlük görevine getirilen yakışıklı ve başarılı spor adamı Burak Yılmaz ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.
Oktay Çubuk'tan şaşırtan ayrılık kararı
Oktay Çubuk'tan şaşırtan ayrılık kararı Yakışıklı oyuncu Oktay Çubuk, rol almak için anlaştığı projeden ayrıldı.
Rüzgar Aksoy'un yeni projesi belli oldu
Rüzgar Aksoy'un yeni projesi belli oldu Son olarak Serenay Sarıkaya'nın aldığı ödülle ilgili şoke eden yorumlarda bulunmasıyla gündem olan oyuncu Rüzgar Aksoy'dan yeni haber...
Hazal Kaya ve Ali Atay'dan flaş karar
Hazal Kaya ve Ali Atay'dan flaş karar Sanat dünyasının örnek evliliğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü çifti Hazal Kaya ve Ali Atay beraber bir reklam kampanyasının yüzü oldu.
Onur Buldu 'Paranoya' filminde rol alacak
Onur Buldu 'Paranoya' filminde rol alacak Ünlü oyuncu Onur Buldu yeni filmi “Paranoya” için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.
Öznur Serçeler'den sürpriz anlaşma
Öznur Serçeler'den sürpriz anlaşma Öznur Serçeler dizi çekimleri ve tiyatro çalışmalarının ardından yeni yaptığı reklam anlaşmasıyla adından söz ettirmeye hazırlanıyor.
Burcu Esmersoy 2024 yılına hızlı girdi!
Burcu Esmersoy 2024 yılına hızlı girdi! Bir gözlük markasıyla anlaşma imzalayan Burcu Esmersoy, iş birliği kapsamında Küba’ya gitti. Havana’da birbirinden güzel pozlar veren Esmersoy, ortaya renkli görüntüler çıkardı.