anlaşma


İlayda Alişan'dan yeni bir reklam anlaşması daha
İlayda Alişan'dan yeni bir reklam anlaşması daha “Ateş Kuşları” dizisinin yanı sıra “İyi Adamın 10 Günü” filmindeki performansıyla da beğeni toplayan İlayda Alişan peş peşe reklam anlaşmaları imzalıyor.
Murat Yıldırım sürpriz bir imza attı! Dünyayı gezecek
Murat Yıldırım sürpriz bir imza attı! Dünyayı gezecek Bu sezon "Teşkilat" dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkan Murat Yıldırım'dan konuşulacak bir haber geldi.
Alp Navruz iki koldan geliyor! Sürpriz imzalar!
Alp Navruz iki koldan geliyor! Sürpriz imzalar! Yakışıklı oyuncu Alp Navruz başrolünü oynadığı son dizisi "Yürek Çıkmazı"ndaki performansıyla adından söz ettiriyor.
Emre Bey'den sürpriz anlaşma
Emre Bey'den sürpriz anlaşma Yakışıklı oyuncu Emre Bey, ünlü bir giyim markasının yüzü oldu.
Beril Pozam Yalı Çapkını'ndan ayrılıyor mu? İmzayı attı!
Beril Pozam Yalı Çapkını'ndan ayrılıyor mu? İmzayı attı! Star TV'de ekrana gelen "Yalı Çapkını" dizisinin Suna'sı Beril Pozam yeni bir anlaşmaya imza attı.
Kobe Bryant'ın eşi hukuk savaşını kazandı
Kobe Bryant'ın eşi hukuk savaşını kazandı 2020'de geçirdiği helikopter kazasında 13 yaşındaki kızı Gianna ve eşi Kobe Bryant'ı kaybeden Vanessa Bryant, kaza fotoğraflarını yayınlayan emniyet yetkililerine açtığı davayı kazandı.
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in sürpriz buluşması
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in sürpriz buluşması Aytaç Şaşmaz uzun süredir beraber çalıştığı We Act Ajansı'ndan ayrılmıştı.