Arda Türkmen


Düğününde üç gelinlik giyen Melodi Elbirliler'den nikah sonrası ilk hamle
Düğününde üç gelinlik giyen Melodi Elbirliler'den nikah sonrası ilk hamle 46 yaşındaki Şef Arda Türkmen, yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşadığı kendinden 15 yaş küçük Melodi Elbirliler ile önceki akşam mutluluğa imza attı.
Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi
Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi Ünlü şef Arda Türkmen, sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile dünyaevine girdi. Yaklaşık bir yıllık beraberliklerini sade bir nikahla taçlandıran ünlü çiftin düğünü sosyal medyada ilgi gördü. Ünlü çift, evlenecekleri tarihi açıklamaktan kaçınmıştı.
Arda Türkmen'in müstakbel eşi paylaştı: "İyi ki benim olmuş"
Arda Türkmen'in müstakbel eşi paylaştı: "İyi ki benim olmuş" Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü şef Arda Türkmen, 46 yaşına bastı.
Arda Türkmen üç hafta sonra damat oluyor
Arda Türkmen üç hafta sonra damat oluyor Bir yıldır aşk yaşayan Şef Arda Türkmen ile Instagram fenomeni Melodi Elbirliler evlilik kararı almıştı.
Melodi Elbirliler ve Arda Türkmen'ın ön balayı tatili
Melodi Elbirliler ve Arda Türkmen'ın ön balayı tatili 46 yaşındaki ünlü şef Arda Türkmen, kendinden 15 yaş küçük sevgilisi Melodi Elbirliler ile tekne turuna çıktı.
Melodi Elbirliler'den Arda Türkmen açıklaması
Melodi Elbirliler'den Arda Türkmen açıklaması Melodi Elbirliler, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Ünlü şef Arda Türkmen'den sevgilisine yeni yıl öpücüğü
Ünlü şef Arda Türkmen'den sevgilisine yeni yıl öpücüğü Ünlü şef Arda Türkmen 2021'e genç sevgilisi Melodi Elbirliler ile girdi.