Arda Türkmen


Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler'in 'yolları' ayrıldı!
Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler'in 'yolları' ayrıldı! Geçtiğimiz yıl Eylül ayında evlenen ünlü şef Arda Türkmen sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler'in 'yolları' ayrıldı.
Masumlar Apartmanı'na sürpriz konuk oyuncu
Masumlar Apartmanı'na sürpriz konuk oyuncu TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam 53. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıkacak.
Arda Türkmen: "Eşim hamile değil"
Arda Türkmen: "Eşim hamile değil" 'Fatih Altaylı ile Bire Bir', renkli konuklar ve keyifli sohbetlerle Bloomberg HT'deki ekran yolculuğuna devam ediyor.
Şanslı gelin: Melodi Elbirliler
Şanslı gelin: Melodi Elbirliler Şöhretli aşçı Arda Türkmen, ‘off-road’ etkinliğine katıldı. Ünlü şef etkinlikte samimi açıklamalarda bulundu.
Düğününde üç gelinlik giyen Melodi Elbirliler'den nikah sonrası ilk hamle
Düğününde üç gelinlik giyen Melodi Elbirliler'den nikah sonrası ilk hamle 46 yaşındaki Şef Arda Türkmen, yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşadığı kendinden 15 yaş küçük Melodi Elbirliler ile önceki akşam mutluluğa imza attı.
Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi
Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi Ünlü şef Arda Türkmen, sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile dünyaevine girdi. Yaklaşık bir yıllık beraberliklerini sade bir nikahla taçlandıran ünlü çiftin düğünü sosyal medyada ilgi gördü. Ünlü çift, evlenecekleri tarihi açıklamaktan kaçınmıştı.
Arda Türkmen'in müstakbel eşi paylaştı: "İyi ki benim olmuş"
Arda Türkmen'in müstakbel eşi paylaştı: "İyi ki benim olmuş" Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü şef Arda Türkmen, 46 yaşına bastı.