Arka Sokaklar


Arka Sokaklar oyuncularının 15 yıldaki değişimleri şaşırttı 2006 yılında başlayan ve 15 seneyi geride bırakmasına rağmen hala en çok izlenen yapımlar arasında olan "Arka Sokaklar" dizisinin ünlü oyuncularının geçen zamandaki değişimi dikkat çekiyor.
Arka Sokaklar'ın Ali Akdoğan'ından bomba haber! Kanal D'nin "Arka Sokaklar" dizisi Eylül ayında 16. sezonuna başlıyor.
Merve Oflaz 'Bahar komiser'e veda etti "Arka Sokaklar" 15 yılı geride bıraktı. Kanal D’de 31 Temmuz 2006 tarihinden beri yayında olan polisiye dizi Eylül'de yeni bölümleriyle ekrana gelecek.
'Arka Sokaklar' dizisinin kadrosunda neler oluyor? 15 sezonu geride bırakan fenomen dizi Arka Sokaklar’dan iki başrol oyuncusunun ayrılacağı iddia edilmişti.
Arka Sokaklar'a Hüsnü Çoban'ın yerine başka bir isim geliyor "Arka Sokaklar"da yeni sezonda 'Hüsnü Çoban'a can veren Özgür Ozan olmayacak. Deneyimli oyuncunun yerini doldurmak için dizi ekibi yeni bir karakter ve yeni bir isim arıyor.
Yüsra Geyik ve Onur Bay'ın sürpriz buluşması Yüsra Geyik ve Onur Bay, 15 yıl rol aldıkları ‘Arka Sokaklar’ dizisinden sezon finalinde ayrılmıştı.
Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy'dan yüreklere su serpen sözler Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy'dan sevenlerine mesaj var...