Arka Sokaklar


Hülya Avşar cephesinden bomba haber!
Hülya Avşar cephesinden bomba haber! Son olarak erotomaniyle mücadele eden bir genç kızın öyküsünü anlatan "Masumiyet" dizisinde rol alan oyuncu Hülya Avşar'dan bomba bir haber geldi.
Yıllar sonra başka bir rol canlandıracağı söylenen Şevket Çoruh'tan flaş atak!
Yıllar sonra başka bir rol canlandıracağı söylenen Şevket Çoruh'tan flaş atak! Uzun yıllar "Arka Sokaklar" dizisinde canlandırdığı 'Mesut komiser' rolüyle ekrana gelen Şevket Çoruh "Tetikçinin Oğlu" dizisinde "İskender" adlı Diyarbakırlı bir iş mafya babasına hayat vermeye hazırlanıyordu.
Arka Sokaklar efsanesi sona mı erdi? 17 yıl ekrana gelmişti
Arka Sokaklar efsanesi sona mı erdi? 17 yıl ekrana gelmişti Arka Sokaklar dizisine projenin mimarı Türker İnanoğlu’nun isteği üzerine 45 gün ara verilmiş ancak bu ara daha sonra uzatılmıştı.
Timuçin Esen ve Şevket Çoruh bomba projede buluşuyor
Timuçin Esen ve Şevket Çoruh bomba projede buluşuyor Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'u buluşturan yeni projenin çekimleri önümüzdeki ay başlayacak.
"Arka Sokaklar" dizisi final mi yapacak?
"Arka Sokaklar" dizisi final mi yapacak? "Arka Sokaklar" dizisine verilen aranın uzaması dizinin final söylentilerinin çıkmasına neden oldu.
Yüsra Geyik'ten bomba "Arka Sokaklar" açıklaması!
Yüsra Geyik'ten bomba "Arka Sokaklar" açıklaması! Güzel oyuncu Yüsra Geyik 15 yıl boyunca Arka Sokaklar'da rol almıştı...
"Arka Sokaklar" dizisiyle ilgili ortaya atılan iddia doğru mu?
"Arka Sokaklar" dizisiyle ilgili ortaya atılan iddia doğru mu? Çekimleri durdurulan "Arka Sokaklar" dizisinin Atv'ye transfer olduğu iddiası ortaya atıldı.