Arnavutköy


Edin Dzeko gecelerde hem neşe hem de Dolar saçtı!
Edin Dzeko gecelerde hem neşe hem de Dolar saçtı! Edin Dzeko, önce yeşil sahalara ardından gece hayatına hızlı bir giriş yaptı. Eşi Amra Dzeko ve arkadaşı Eldin Adilovic ile Arnavutköy’de bir mekana giden Dzeko’nun etrafını çıkışta çiçekçiler sardı. Eşine iki gül alan Dzeko, çocuklara 200 dolar para verdi.
Dilara Aksüyek futbolcu sevgilisiyle sobelendi
Dilara Aksüyek futbolcu sevgilisiyle sobelendi Ekranın deneyimli oyuncularından Dilara Aksüyek; futbolun genç yıldızı Cenk Şahin'le tutkulu bir beraberlik yaşıyor.
İstanbul'un su kaynağında korkutan görüntü!
İstanbul'un su kaynağında korkutan görüntü! İstanbul Arnavutköy’de bulunan Sazlıbosna Barajı’ndaki renk değişikliği ve koku, balık tutanlar tarafından fark edildi.
Arnavutköy'de yolcu otobüsü ters yöndeki araçlara çarptı
Arnavutköy'de yolcu otobüsü ters yöndeki araçlara çarptı Arnavutköy'de karşı yöne geçen yolcu otobüsü araçlara çarptı.Kazada yaralananlar olduğu belirtilirken sağlık ekipleri sevk edildi.
Gasp sonrası soluğu müzikholde aldılar!
Gasp sonrası soluğu müzikholde aldılar! İstanbul Arnavutköy'de kendilerini polis olarak tanıtarak girdikleri evde bulunan Suriye uyruklu 5 kişiyi, darp ettikten sonra paralarını ve cep telefonlarını alan 4 kişi gözaltına alındı.
Serkan Keskin muhabirlere müjdeli haberi açıkladı
Serkan Keskin muhabirlere müjdeli haberi açıkladı Deneyimli oyuncu Serkan Keskin, Arnavutköy'de görüntülendi. Tek başına yürürken objektiflere yansıyan Keskin, acelesi olduğunu söyleyerek bir elektrikli scotter kiraladı.
Arnavutköy'de yangında mahsur kalanları itfaiye kurtardı
Arnavutköy'de yangında mahsur kalanları itfaiye kurtardı Arnavutköy'de 5 katlı bir binanın çatı katında yangın çıktı. Yangında mahsur kalan bir kişiyi itfaiye kurtardı. Bir kişinin ise çatıda sigara içerek kurtarılmayı beklemesi kameraya yansıdı.