Arnavutköy


Leyla Tanlar ve Burak Dakak evlendi mi?
Leyla Tanlar ve Burak Dakak evlendi mi? 'Güzel Günler' dizisinde tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başlayan Burak Dakak ile Leyla Tanlar, Arnavutköy'deydi.
23 yaşındaki oğlunu öldüren baba tutuklandı!
23 yaşındaki oğlunu öldüren baba tutuklandı! İstanbul Arnavutköy'de tartıştığı öz oğlunu tabancayla vurarak öldüren Murat Ateş, adliyeye sevk edildi. Polis sorgusunda çelişkili ifadeler verdiği öğrenilen şüpheli çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Öz oğlunu öldürüp kaçan baba yakalandı
Öz oğlunu öldürüp kaçan baba yakalandı Arnavutköy'de tartıştığı 23 yaşındaki oğlu Mutlucan Ateş'i tabancayla vurarak öldüren baba Murat Ateş yakalandı.
Arnavutköy'de baba oğlunu öldürdü!
Arnavutköy'de baba oğlunu öldürdü! İstanbul'da oturdukları evde oğluyla tartışan baba M. Ateş, silahla oğlunun başına ve göğsüne ateş ederek öldürdü. Olay yerine akın eden aile yakınlarından bazıları cenazenin çıkarılışı sırasında sinir krizi geçirdi. Polis, olayın ardından kayıplara karışan babayı yakalamak için çalışma başlattı.
Arnavutköy sahili kirliliğe teslim oldu!
Arnavutköy sahili kirliliğe teslim oldu! İstanbul Arnavutköy Sahili'ndeki kirlilik tepkilere neden oldu.
İstanbul'da kaçak göçmen operasyonu
İstanbul'da kaçak göçmen operasyonu İstanbul Arnavutköy'de kaçak göçmenlerin kaldığı evlere operasyon düzenlendi. Operasyonda 38 kaçak göçmen yakalanırken, 2 ev sahibi ise gözaltına alındı. Ev sahiplerine evlerinde kaçak göçmen barındırdıkları gerekçesiyle toplam 218 bin 120 lira ceza yazıldı.
Zehra Çilingiroğlu ve sevgilisinin aşk yürüyüşü
Zehra Çilingiroğlu ve sevgilisinin aşk yürüyüşü Zehra Çilingiroğlu, yeni bir aşka yelken açtığı sevgilisi Mürsel Kaya ile birlikte Arnavutköy’de çıktıkları yürüyüş turunda görüntülendi.