artış


Marketlerde 'cep yakan' etiket mesaisi!
Marketlerde 'cep yakan' etiket mesaisi! Her gün gelen zamlara etiket dayanmıyor. Marketler, günde ortalama 50 ile 100 ürünün etiketini değiştiriyor. Ay başlarında değişim bin ürüne kadar çıkıyor.
Toplu taşımaya kredi kartı ayarı! Ekranda 60 TL'yi görenler şoke oldu!
Toplu taşımaya kredi kartı ayarı! Ekranda 60 TL'yi görenler şoke oldu! Toplu ulaşımda, kredi kartı ve banka kartlarıyla temassız ödeme yöntemi UKOME kararıyla; 26 Ekim 2022’den itibaren uygulanmaya başlandı.
Tarım Kredi marketlerinde zam yağmuru
Tarım Kredi marketlerinde zam yağmuru Ucuz olması beklenen Tarım Kredi marketlerinde fiyatlar füze gibi uçtu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 1.002 TL’lik atıştırmalık aldığı ve fiyatları 'uygun' bulduğu Tarım Kredi marketlerindeki ürünler bir yılda yüzde 9 ile yüzde 114 arasında zamlandı.
Marmara Üniversitesi'nden yemekhane ücretine yüzde 200 zam
Marmara Üniversitesi'nden yemekhane ücretine yüzde 200 zam Marmara Üniversitesi yemekhane ücretine yüzde 200 zam yaptı. Yönetim tarafından alınan kararın nedeni artan yemek maliyetleri olarak açıklandı.
Ticari kredi faizi seçim sonrası 2 kattan fazla arttı
Ticari kredi faizi seçim sonrası 2 kattan fazla arttı Kredi faizlerinde yukarı yönlü seyir Merkez Bankası’nın adımlarıyla birlikte devam ediyor. Ticari kredi faizi 4 Ağustos haftasında Merkez Bankası ortalama verisine göre yüzde 30,8’e çıkarken 2 Haziran haftasına göre 2 katından fazla artmış oldu. Kamuda ise yüzde 28 aşıldı.
Benzin yarın zamlanacak!
Benzin yarın zamlanacak! Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.
Benzinin litre fiyatına beklenen zam geliyor
Benzinin litre fiyatına beklenen zam geliyor En son 25 Temmuz’da zam gelen benzinin litresi 36,06’ya çıkmıştı. Arada hiç zam gelmemesine rağmen fiyat 36,14 TL’ye çıkmıştı. Gelecek zam ile bazı illerde benzinin litresi 39 TL'nin üzerine çıkacak.