Arzum Onan


27 yıllık evliliği son bulan Arzum Onan sevenlerini korkuttu: "Sana ne oldu?"
27 yıllık evliliği son bulan Arzum Onan sevenlerini korkuttu: "Sana ne oldu?" Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ'la biten evliliğinin ardından artık daha çok sosyalleşmeye başladı.
Ceyda Düvenci: "Boşanmayı isteyen ben değilim"
Ceyda Düvenci: "Boşanmayı isteyen ben değilim" Ceyda Düvenci, 8 yıllık eşi Bülent Şakrak'la boşanma haberleriyle gündemden düşmüyor.
Mehmet Aslantuğ ile el ele boşanmaya giden Arzum Onan İstanbul'u terk etti!
Mehmet Aslantuğ ile el ele boşanmaya giden Arzum Onan İstanbul'u terk etti! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliğini bitiren duruşma geçen hafta Beykoz Adliyesi’nde görüldü. Duruşmaya çift el ele geldi.
Arzum Onan'dan boşanma sonrası olay açıklamalar! İlk defa bu kadar açık konuştu
Arzum Onan'dan boşanma sonrası olay açıklamalar! İlk defa bu kadar açık konuştu Oyuncu Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ ile boşanma süreci hakkında ilk defa bu kadar açık konuştu.
Mehmet Aslantuğ'dan boşanmanın sebebine dair olay itiraf! Paylaştı sonra sildi!
Mehmet Aslantuğ'dan boşanmanın sebebine dair olay itiraf! Paylaştı sonra sildi! Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliği, geçen pazartesi günü görülen duruşmayla sona erdi.
Herkesin gözünden kaçan Arzum Onan detayı, usta gazetecinin gözünden kaçmadı!
Herkesin gözünden kaçan Arzum Onan detayı, usta gazetecinin gözünden kaçmadı! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 10 dakikada biten 27 yıllık evlilikleri gündemdeki yerini korurken; usta gazeteci Gülşen Yüksel Salt, kimsenin dikkat etmediği bir detayı yakaladı.
Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan boşanmasında sarışın sosyetik kim? Borçları mı var?
Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan boşanmasında sarışın sosyetik kim? Borçları mı var? Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti dün 27 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. Aslantuğ ve Onan çifti duruşmaya el ele geldi.