asker


Preveze Deniz Zaferi'nin 485. yıldönümü törenle kutlandı
Preveze Deniz Zaferi'nin 485. yıldönümü törenle kutlandı Preveze Deniz Zaferi'nin 485. yıldönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü Beşiktaş'ta askeri törenle kutlandı. Deniz Kuvvetleri'ne ait savaş gemileri tören kapsamında boğazdan geçiş yaptı.
Yiğit Poyraz askere gitti, sevgilisi şafak sayıyor
Yiğit Poyraz askere gitti, sevgilisi şafak sayıyor "Survivor" yarışması ile tanınan Yiğit Poyraz ile aşk yaşayan Yasmin Erbil, şimdilerde asker yolu gözlemeye başladı.
Bakan Güler: "Silah arkadaşları, şehitlerimizin intikamını aldı"
Bakan Güler: "Silah arkadaşları, şehitlerimizin intikamını aldı" Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, 2 gün önce Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerleri hatırlatarak, "Şehitlerimizin kanı yerde bırakılmadı, bırakılmıyor. Kahraman silah arkadaşları intikamını aldı, almaya devam edecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Askerler kışlada kendi telefon hattını kullanabilecek
Askerler kışlada kendi telefon hattını kullanabilecek Vatanı görevini yapan askerler kendi telefon numaralarını kışlada kullanmaya devam edebilecek.
MSB acı haberi duyurdu! Bir askerimiz şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu! Bir askerimiz şehit oldu Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde dün helikopter palinin çarpması sonucu yaralanan Piyade Uzman Çavuş Enes Kırmızıkoç'un şehit olduğunu bildirdi.
Sinan Oğan ve Tarkan askerlik arkadaşı mı?
Sinan Oğan ve Tarkan askerlik arkadaşı mı? Bir sosyal medya kullanıcısı babasının 28 Mayıs seçimlerinde ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan ve Tarkan'la askerlik yaptığını ileri sürerek birlikte çekilen fotoğrafı yayınladı.
MSB: "Kosova'ya komando taburu görevlendirildi"
MSB: "Kosova'ya komando taburu görevlendirildi" Milli Savunma Bakanlığı, Kosova'da meydana gelen olaylar nedeniyle daha önceden NATO Kosova Gücüne tahsisli olan 65’inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı bir komando taburunun ihtiyat birliği olarak görevlendirildiğini bildirdi.