Aslı Şen


Aslı Şen'den yeni Linet açıklaması
Aslı Şen'den yeni Linet açıklaması Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen'in gelini Aslı Şen, kadınlardan oluşan arkadaş grubu ile şarkıcı Linet'i dinlemeye gitmişti. En ön masaya oturan Aslı Şen bir süre sonra, Linet'in kendileri ile selamlaşmadığı, ilgilenmediği için sinirlenip mekanı terk etmişti.
Aslı Şen'den Linet'e sert tepki!
Aslı Şen'den Linet'e sert tepki! Linet'in sahnedeki tavrı cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen'i rahatsız etti. Aslı Şen sosyal medya hesabından Linet'i hedef aldı.
Aslı Şen değişen dünyasını anlattı
Aslı Şen değişen dünyasını anlattı Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslı Şen, hayatına dair açıklamalar yaptı.
Şen ailesi Covid-19 kabusunu geride bıraktı
Şen ailesi Covid-19 kabusunu geride bıraktı Mart ayında yakalandığı koronavirüsü atlatan Metin Şen geçen hafta babası Ali Şen’in yeni yaşını kutlamak için ailesi ile Bodrum’a gitti.
Aslı Şen'in boynundan çıkarmadığı cihaz
Aslı Şen'in boynundan çıkarmadığı cihaz Sosyete ve iş dünyası, Covid-19'dan korunmak için aylardır en lüks merkezlerde ozon takviyeleri alıyor; binlerce liraya vitamin serumu taktırıyor.
Corona virüs kabusu Şen ailesini de vurdu!
Corona virüs kabusu Şen ailesini de vurdu! Ünlü iş insanı Metin Şen'in Covid-19 testi pozitif çıktı...
Sosyetenin son çılgınlığına Ajda Pekkan'da dahil oldu
Sosyetenin son çılgınlığına Ajda Pekkan'da dahil oldu 240 bin liradan 123 bin liraya düşen Sub-Zero buzdolabı Türkiye’de tükendi. Birçok ünlü ismin, Ajda Pekkan, Feryal Gülman ve Aslı Şen’in de kullandığı buzdolabını alabilmek için sırada beklediği öğrenildi.