Aslıhan Malbora


Yerli Beverly Hills'in Dylan'ı Aytaç Şaşmaz oldu
Yerli Beverly Hills'in Dylan'ı Aytaç Şaşmaz oldu Ay Yapım'ın yerli Beverly Hills, 90210 dizisinin yeni başrol oyuncusu büyük ses getirecek.
Aslıhan Malbora ve mühendis sevgilisinin lüks tatili
Aslıhan Malbora ve mühendis sevgilisinin lüks tatili Bir sezon süren "Üç Kuruş"taki performansıyla kendisine hayran bırakan Aslıhan Malbora, dizi bitmeden yine Ay Yapım’la prensipte el sıkışmıştı.
'Beverly Hills, 90210' dizisinin yerli uyarlaması merak uyandırdı
'Beverly Hills, 90210' dizisinin yerli uyarlaması merak uyandırdı Geçmişte ülkemizde “Evimiz Hollywood’da adıyla yayınlanan “Beverly Hills, 90210” dizisinin yerli uyarlaması için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bir grup liseli gencin hikâyesini anlatan diziyi Deniz Yorulmazer yönetecek.
'Üç Kuruş'un yıldızlarının yeni projeleri belli oldu
'Üç Kuruş'un yıldızlarının yeni projeleri belli oldu Final yapmaya hazırlanan “Üç Kuruş” dizisinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu önümüzdeki günlerde Pınar Deniz’le Disney Plus’ın “Süperstar” dizisinde oynayacak.
Aslıhan Malbora ve sevgilisinden sürpriz atak!
Aslıhan Malbora ve sevgilisinden sürpriz atak! Son dönemin adından söz ettiren oyuncusu Aslıhan Malbora ile 2014’ten beri aşk yaşadığı Metin Temel reklam işine girdi.
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj Erkan Petekkaya, Sinan Akdeniz ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı 'Her Şeye Rağmen' filmi, 20 ülkede aynı anda vizyona girecek.
Üç Kuruş’un Leyla’sı: "Altın bilezik için mühendislik okudum"
Üç Kuruş’un Leyla’sı: "Altın bilezik için mühendislik okudum" Dijital bir platformda yayınlanan 'Dayı Şov' programına konuk olan oyuncu Aslıhan Malbora, samimi açıklamalarda bulundu.