astroloji


Yasemin Kutsi'den 'Karma' ile ilgili önemli açıklamalar
Yasemin Kutsi'den 'Karma' ile ilgili önemli açıklamalar Yasemin Kutsi, değerli takipçileri için 'Karma' ile ilgili kıymetli bilgiler içeren bir video yayınladı.
Oğuzhan Ceyhan soluğu savcılıkta aldı
Oğuzhan Ceyhan soluğu savcılıkta aldı Astrolog Oğuzhan Ceyhan astrolog ismine sahip olan bir sosyal medya kullanıcısının hakarete uğradığını belirterek savcılığın kapısını çaldı.
Özer Hurmacı: "Günlerdir çocuklarımı göremiyorum"
Özer Hurmacı: "Günlerdir çocuklarımı göremiyorum" Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'dan boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Yakışıklı futbolcu, "Astroloji haritalarına bakarak beni aldatan adam olmakla suçluyor" diyerek çocuklarının velayetini istemişti.
Özer Hurmacı'nın eşinden karşı hamle: Bir servet istiyor
Özer Hurmacı'nın eşinden karşı hamle: Bir servet istiyor Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'dan boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Yakışıklı futbolcu, "Astroloji haritalarına bakarak beni aldatan adam olmakla suçluyor" diyerek çocuklarının velayetini istemişti.
Yasemin Kutsi 2022 yılından haberler verdi
Yasemin Kutsi 2022 yılından haberler verdi 2022 ayında burcunuzu neler bekliyor?.. Ünlü astrolog Yasemin Kutsi, Sacit Aslan TV'de siz kıymetli okuyucularımız için yorumladı...
Yasemin Kutsi'den Ekim 2021 Burç Yorumları
Yasemin Kutsi'den Ekim 2021 Burç Yorumları Ekim ayında burcunuzu neler bekliyor?.. Ünlü astrolog Yasemin Kutsi, Sacit Aslan TV'de siz kıymetli okuyucularımız için yorumladı...
Özer Hurmacı'dan eşine astrolojik boşanma davası!
Özer Hurmacı'dan eşine astrolojik boşanma davası! Bir dönem Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor gibi takımlarda top koşturan yakışıklı sporcu Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’nın astroloji haritalarına bakarak kendisini ‘aldatan adam’ olmakla suçladığını iddia etti.