Atakan Işıktutan


İrem Derici: "Spor hocama yürüyorum"
İrem Derici: "Spor hocama yürüyorum" Kısa süre önce eski 'Survivor' yarışmacısı Atakan Işıktutan'la aşk yaşamaya başlayan şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından şaşırtan bir paylaşımda bulundu.
İrem Derici sevgilisi Atakan Işıktutan'ı nikah masasına çağırıyor
İrem Derici sevgilisi Atakan Işıktutan'ı nikah masasına çağırıyor Ortak arkadaşları sayesinde tanışan ve aşkları her geçen gün daha da büyüyen İrem Derici ve Atakan Işıktutan, herkesi kıskandırıyor.
Fotoğraftaki iki ünlü ismi tanıdınız mı?
Fotoğraftaki iki ünlü ismi tanıdınız mı? Sosyal medya iki ünlü ismin çocukluk fotoğraflarını konuşuyor.
Ünlü isimler depremzede çocuklarla resim yaptı
Ünlü isimler depremzede çocuklarla resim yaptı Yonca Evcimik, İrem Derici, Atakan Işıktutan ve Özgür Aras Hatay’da 400 çocukla çadır kentte resim yaptı.
İrem Derici'nin yeni sevgilisinden konuşulacak paylaşım
İrem Derici'nin yeni sevgilisinden konuşulacak paylaşım İrem Derici ile yaklaşık üç aydır aşk yaşadığı "Survivor" yarışmasıyla şöhret olan Atakan Işıktutan'ın ilişkisi, tam gaz sürüyor.
İrem Derici gelinliği giydi! Büyük aşk yaşıyorlar
İrem Derici gelinliği giydi! Büyük aşk yaşıyorlar Aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan İrem Derici, şansızlığını kırmış ve Survivor yarışmasıyla tanınan Atakan Işıktutan'la yeni bir aşka yelken açmıştı.
Eski aşkıyla Amsterdam dönüşü ayrılan İrem Derici yeni aşkıyla Amsterdam'a gitti
Eski aşkıyla Amsterdam dönüşü ayrılan İrem Derici yeni aşkıyla Amsterdam'a gitti İrem Derici geçtiğimiz yıl meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açmış, birkaç ay sonra da ilişkisini noktalama kararı almıştı.