atama


Cumhurbaşkanı Başdanışmanı görevden alındı, 4 üniversiteye rektör atandı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı görevden alındı, 4 üniversiteye rektör atandı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve UNESCO Türkiye Daimi Temsilciliği Özel Temsilcisi Ahmet Altay Cengizer, her iki görevinden alındı. Cengizer’den boşalan UNESCO Türkiye Daimi Temsilciliği görevine Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülnur Aybet, atandı. Ayrıca 4 üniversiteye de rektör ataması yapıldı.
Engelli ve sağlıkçılara atama müjdesi
Engelli ve sağlıkçılara atama müjdesi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, engelli atamaları için ilgili bakanlıklarla çalışmalara başladıklarını belirterek, atamaların en geç 2022 yılı başına kadar yapılacağı müjdesini verdi.
Ali Erbaş, yeniden Diyanet İşleri Başkanlığı’na atandı
Ali Erbaş, yeniden Diyanet İşleri Başkanlığı’na atandı Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Prof. Dr. Ali Erbaş, yeniden Diyanet İşleri Başkanlığı'na atandı.
TCDD Genel Müdürü görevden alındı
TCDD Genel Müdürü görevden alındı Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Uygun görevden alındı. Yerine ise Abdülkerim Murat Atik atandı.
SPEKÜLATÖR YORUMLARI YAPILAN ÜNLÜ & CO YÖNETİMİNE YENİ ATAMA
SPEKÜLATÖR YORUMLARI YAPILAN ÜNLÜ & CO YÖNETİMİNE YENİ ATAMA Haklarında Spekülatör yorumları yapılam varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co (ÜNLÜ Yatırım Holding A.Ş.) Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine Yıldız Günay ve Özlem Yeşildere atandı.
Ali Erbaş'ın kuzenine Kazakistan piyangosu!
Ali Erbaş'ın kuzenine Kazakistan piyangosu! Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın kuzeni Neşet Bodur, ilçe müftüsüydü. Önce Diyanet’te daire başkanı oldu. Sonra Kazakistan’a müşavir olarak gönderildi. Atama kararı için "Torpil yok, liyakatle geldim" dedi.
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile görevden alındı.