atama


Polat çifti soruşturmasında 27 şirkete kayyım talebi
Polat çifti soruşturmasında 27 şirkete kayyım talebi Tutuklanan Dilan ve Engin Polat soruşturması kapsamında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 27 şirkete kayyım atanması talep edildi.
Rekabet Kurulu Başkanlığına Birol Küle atandı
Rekabet Kurulu Başkanlığına Birol Küle atandı Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre Rekabet Kurulu Başkanlığına Birol Küle atandı.
Turkcell Genel Müdürlüğü’ne atama
Turkcell Genel Müdürlüğü’ne atama Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. genel müdürlüğüne Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç getirildi.
Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olarak atandı
Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olarak atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, üst kademe devlet yöneticiliklerine yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
Kılıçdaroğlu kendisine hakaret eden Perinaz Mahpeyker Yaman'ı danışman yaptı
Kılıçdaroğlu kendisine hakaret eden Perinaz Mahpeyker Yaman'ı danışman yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kadın ve aile politikaları konusunda çalışma yapmak üzere Perinaz Mahpeyker Yaman'ı 'genel başkan danışmanı' olarak atadı.
Tamer Karadağlı ile ilgili çok çarpıcı 'tiyatro' iddiası!
Tamer Karadağlı ile ilgili çok çarpıcı 'tiyatro' iddiası! Devlet Tiyatroları’na 'müdür' olarak atanan Tamer Karadağlı’nın yıllar önce kurumda sınava girdiği ancak başarılı olamadığı iddia edildi.
Sosyal Güvenlik Kurumu'na IMF'li başkan
Sosyal Güvenlik Kurumu'na IMF'li başkan Mali yapısı her geçen gün bozulan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı’na IMF İcra Direktörlüğü görevinde bulunan Raci Kaya getirildi.