Atv


Oktay Kaynarca'nın dizisinde sürpriz ayrılık!
Oktay Kaynarca'nın dizisinde sürpriz ayrılık! atv’de salı akşamları seyirciyle buluşan “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinde yeni bir ayrılık yaşanacak.
Furkan Andıç'ın yeni dizisinin ömrü kısa oldu
Furkan Andıç'ın yeni dizisinin ömrü kısa oldu Reytingleri beklentinin altında olan dizilerle ilgili peş peşe final kararları gelmeye başladı.
Fadik Sevin Atasoy'dan 'Kardeşlerim'e yürek yakan veda
Fadik Sevin Atasoy'dan 'Kardeşlerim'e yürek yakan veda Atv’nin izlenme rekorları kıran dizisi “Kardeşlerim”de bu akşam seyirciyi çok etkileyen, gözyaşı döktüren bir veda gerçekleşti.
"Yıldızlar Bana Uzak" dizisinde beklenmeyen değişiklik
"Yıldızlar Bana Uzak" dizisinde beklenmeyen değişiklik Atv’nin ilk bölümünü 31 Aralık’ta yayınladığı “Yıldızlar Bana Uzak” dizisinde önemli bir değişiklik yaşandı.
Elif Dürüst Kosta Rika'da geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralandı
Elif Dürüst Kosta Rika'da geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralandı Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Elif Dürüst, kızı ve arkadaşlarıyla tatil yaptığı Kosta Rika'da geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralandı.
Ateş Kuşları dizisinde taşlar yerinden oynuyor
Ateş Kuşları dizisinde taşlar yerinden oynuyor Bozdağ Film’in atv için çektiği sevilen dizi “Ateş Kuşları” yenilenen senaryo ekibiyle dikkat çekecek.
Akın Akınözü ile Aslıhan Malbora'yı buluşturan dizinin kanalı belli oldu
Akın Akınözü ile Aslıhan Malbora'yı buluşturan dizinin kanalı belli oldu O3 Medya’nın yeni dizisi Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’yı buluşturan “Aile Albümü”nün hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.